reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Każdy na coś czeka. ..... ja za tydzień zacznę zastrzyki
z wami jakoś czas leci szybciej, jak widzę siebie w kalendarzu to już w ogóle .
Pamiętam jak przed tobą był dłuuuugi czas oczekiwania, a to już za tydzień się zacznie . Póżniej będzie punkcja, transfer, piękna beta, 9 miesięcy i moje dziecko będzie miało znajomych małe koleżanki/kolegów w Hiszpanii ;)
 
z wami jakoś czas leci szybciej, jak widzę siebie w kalendarzu to już w ogóle .
Pamiętam jak przed tobą był dłuuuugi czas oczekiwania, a to już za tydzień się zacznie . Póżniej będzie punkcja, transfer, piękna beta, 9 miesięcy i moje dziecko będzie miało znajomych małe koleżanki/kolegów w Hiszpanii ;)
A no ponad miesiąc od ostatniej stymulacji ale już tuż tuż
 
z wami jakoś czas leci szybciej, jak widzę siebie w kalendarzu to już w ogóle .
Pamiętam jak przed tobą był dłuuuugi czas oczekiwania, a to już za tydzień się zacznie . Póżniej będzie punkcja, transfer, piękna beta, 9 miesięcy i moje dziecko będzie miało znajomych małe koleżanki/kolegów w Hiszpanii ;)
Po pozytywnej becie w nagrodę obiecałam sobie wakacje tydzień w Pl
 
reklama
Dzień dobry :)
Strawbelka gratulacje - tak trzymać!!!

Dziewczyny, czy plamienie implantacyjne może być koloru beżowego? Chciałabym w nie wierzyć, ale może to tylko pobożne życzenia.
 
Do góry