reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

8 dni po transferze.
3 dniowe zarodki.
Mam nadzieje ze to nie ovitrelle ktory bralam 2 tyg temu w sobote.
1461299084-c6b66c7bfb19ab36c5f85b0d5c09c70c.jpeg


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Toż to cud albo dwa :rolleyes:
Cięższe przypadki tez jak widać mają szansę na powodzenie za 1 razem :tak::tak:
 
reklama
Właśnie jeszcze nad tym myślę, czy powiem, pewnie wyjdzie w praniu. Sytuacja jest taka, ze zawsze już przy zamawianiu napojów, jak tylko zamawiam sok, od razu widzę intensywnie wpatrujące się we mnie dziewczyny i jedna zawsze się wyłamuje z pytaniem czy jestem w ciąży :).
Póki co wiedzą moi rodzice, 2 najbliższe przyjaciółki i 2 koleżanki w pracy. Dopiero jak będę miała potwierdzenie usg powiem reszcie w pracy i teściom chcemy zdjęcie pokazać.

Powiem ci, że ja standardowo zabieram do pracy reklamówkę jedzenia, wszyscy uważają ze to mój znak rozpoznawczy :) dzisiaj np mam zupę pomidorową w pojemniczku, kaszka, pomidor, ogórek, biała rzepa, dwie bułki z szynką, kiwi, jabłko, banan, mleko :) koleżanka ma urodziny więc mam już babeczkę i serniczek :)
Jak w ciąży zacznę jeść jeszcze więcej , to już nie wiem jak to będzie :)
Niezła masz wyprawkę do pracy do której pracujesz hihihi ? Ja mam aktimelka i 6 pierogów
 
Uffff przebrnęłam przez kilkanaście stron do nadrobienia i tak po drodze dowiedziałam się, ze kasia_basia miałaś już usg:) jak wielki byl kropek? Pytam, bo mam nadzieje ze za tydzien ja tez juz zobaczę :)

Strawbelka suuupeeerr. Ovitrell chyba 10 dni "działa", przynajmniej tak mi się kojarzy, więc u ciebie to juz raczej ktoś inny spowodował krechy :)


Kciuki za dzisiejsze wizyty, bety, dobre informacje . Miłego dnia .
PS. Dzisiaj mam spotkanie z koleżankami, mam dylemat czy im mówić, czy czekać do pierwszego usg. Wiem , ze kazda wyczekuje na te informacje, ale troszke sie obawiam. Dziewczyny po pozytywnych betach, mowilyscie juz komuś?

Martka 5mm, poszłam szybko ze względu na duże ryzyko pozamacicznej. Co jeszcze: jajniki mam jak dwa balony i przez najbliższe dwa tygodnie może być kiepsko z samopoczuciem. Rośnie macica i jeszcze te dwa balony powodują mega ciężki brzuchol. Dodatkowo pić min 3 litry wody, co wiadomo jeszcze na pęcherz działa. Dr sugerował zwolnienie.
Nie wiem czy wszystkie laski po transferze świeżaków tak mają,.
 
Dobra nadrobiłam Was :)

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty, bety &&&&& :) Samych pieknych widoków życzę :)

Ja powiedziałam mamie i siostrze, pzyjaciółce oraz teściowej i szwagierce i jej mężowi. Ja chciałam poczekać z mówieniem do wizyty czy wszystko jest ok. Ale oczywiście wczoraj M się wygadał 2 kolegom.
W pon zadzwoniłam do teściowej i powiedziałam, żeby jeszcze nic nie mówiła nikomu i żeby dalej to była tajemnica, bo chce zaczekać do wizyty i dopiero powiedzieć. Zaznaczam, że ona jest straszna plotkarą. No i co zrobiła? Spotkała się z moja mama i mówi do niej "słyszałam, że będziemy babciami". Moja mama jej powiedziała, że ja ją prosiłam, żeby nikomu nic nie mówić nawet jej i uszanowała moja prośbę. A teściowa tak jak się spodziewałam od razu. Jej miałam dopiero po wizycie powiedzieć, ale M stwierdził, że skoro moja wie to i ona powinna wiedzieć. Tylko po rozczarowaniu od mojej mamy nie będzie pytań, a wiem, że u niej będzie milion pytań. I to jest najgorsze
 
reklama
Martka 5mm, poszłam szybko ze względu na duże ryzyko pozamacicznej. Co jeszcze: jajniki mam jak dwa balony i przez najbliższe dwa tygodnie może być kiepsko z samopoczuciem. Rośnie macica i jeszcze te dwa balony powodują mega ciężki brzuchol. Dodatkowo pić min 3 litry wody, co wiadomo jeszcze na pęcherz działa. Dr sugerował zwolnienie.
Nie wiem czy wszystkie laski po transferze świeżaków tak mają,.

to musiał być piękny widok :) aż mi sie łezka kręci w oku, taki bąbelek malutki
 
Do góry