reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Edenlyne dziś wasz dzień :)będą dwie małe rybeńki zodiakalne, albo może kijaneczki jak to w Przepisie na życie było ;););) powodzenia i żeby wszystko poszło bezpiecznie i szczęśliwie


Najki super, takie wyczekiwanie musi zaowocować czymś, a raczej kimś pięknym czyt. bobaskiem :)
 
reklama
Edenlayn, to dziś :) życzę szybkiego i bezproblemowego rozwiązania. Dużo sił dla Ciebie i zdrowia dla całej Waszej Trójki :) będzie się działo :)))

Kachna, daj znać po badaniu! Cały czas o Was myślę. Patrzę na przykład Edrnlayn i wierzę, że i u Was sukces będzie!!!


Najki, to jest wiadomość z rana!!!! Cieszę się, jakby to mnie dotyczyło!:) ale ekstra!

Agatek, ja dziś oficjalnie zaczynam 10tc, a do toalety w nocy nie wstaje i zadnych wiekszych objawów nie miałam. To naprawdę indywidualną kwestia ;)

Madzionga, jak Twój brzuch? Kiedy masz wizytę?
 
Edenlayn - kochana powodzenia!!!! :-) nie stresuj sie, cesarka to chwila moment i po balu, i bedziesz miala swoje cudownosci juz na swiecie :-)
Cc nie jest taka zla, fakt boli, ale czym szybciej wstaniesz i zaczniesz dreptac tym lepiej dla Ciebie, poprostu szybciej dojdziesz do siebie :-) :-) :-)
Trzymam kciuki!
Pamietaj to jest najwazniejszy i najpiekniejszy dzien w Twoim zyciu
 
Dziewczyny mam pytanie , czy w cyklu po hiperce nadal produkuje się wiele pęcherzyków? Jestem w połowie cyklu i od wczoraj bolą mnie oba jajniki, czuje jakby tam się coś ostro działo
 
Dziewczyny mam pytanie , czy w cyklu po hiperce nadal produkuje się wiele pęcherzyków? Jestem w połowie cyklu i od wczoraj bolą mnie oba jajniki, czuje jakby tam się coś ostro działo
NIE dostałaś antykoncepcji na wyciszenia. ? Koleżanka po hiper dostała opakowanie antykoncepcji w następnym cyklu hormony na stymulację endometrium i wtedy transfer udany .
 
Dziewczyny mam pytanie , czy w cyklu po hiperce nadal produkuje się wiele pęcherzyków? Jestem w połowie cyklu i od wczoraj bolą mnie oba jajniki, czuje jakby tam się coś ostro działo
Chyba nie produkuje się już wiele ale nadal może być tam nieźłe zamieszanie i chyba to normalne że dokuczają. Tak mi sie wydaje ale to tylko moja teoria
 
Ostatnia edycja:
Ja w oczekiwaniu na środę zapadną decyzjie co dalej ......
Czy operacjia czy kolejna stymulacja i jaka bo na poprzednia zero reakcji. .... czy najpierw antykoncepcja i czekanie by torbiel się zmniejszył . Spodziewam się dawki dla konia :cool:.Przy in vitro czekanie to chyba coś do czego poprostu v trzeba się przyzwyczaić :biggrin2:
 
reklama
Do góry