reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Beatta74 już po cichutku gratuluje:)
Lulin No ja mam wizyte 9 września- to 29 dzień po transferze więc mam nadzieję serduszko zobaczyć i usłyszeć..ale o wcześniejszym jakimś kontrolnym USG nie słyszałam..więc nie wiem..jak to jest?? bo ja już się pogubiłam..:zawstydzona/y:
 
reklama
Isia
w Invimedzie jest tylko trzykrotne sprawdzenie bety i następnie wizyta serduszkowa, nie ma wizyty żeby stwierdzić ile pęcherzyków. Czy to dobrze sama nie wiem ? Ja bardzo chciałam wcześniejszej wizyty bo stresowałam się czy nie ma ciąży pozamacicznej ale po prostu Invimed tego nie praktykuje i już :-( Chyba że by sie coś złego dziłao jak u mnie i wylądowałam wcześniej. Pozostaje Ci więc albo pójść do swojego lekarza albo czekać.
pozdrawiam

dziewczyny a mam pytanie czy któraś szła długim protokołem z gonapeptylem daily ale bez tabletek anty przed ? a jeśli tak to w którym dc zaczęłyście się kłuć gonapeptylem i jak długo trwał cały protokół do punkcji ?
 
Minie 5 pęcherzyków to też dobrze, ja mam dziesięć, ale to wcale nie znaczy, że tyle będzie komórek. Trzymam kciuki, żeby u Ciebie wszystkie 5 miały ładne komóreczki.

Anowi trzymaj się teraz dzielnie i odpoczywaj, trzeba wierzyć że będzie dobrze, nie możesz się negatywnie nastawiać. Nieustająco trzymam kciuki.

Krolik ja brałam gonapeptyl od 2 dc,ale niestety z anty, więć chyba Ci to nie pomoże, ale cały protokół od Gonapeptylu trwał 28 dni, no i dzisiaj już pregnyl.

Beatta witaj, mam nadzieję, żewyniki pozytywne :)

Isia
w Invimedzie jest tylko trzykrotne sprawdzenie bety i następnie wizyta serduszkowa, nie ma wizyty żeby stwierdzić ile pęcherzyków. Czy to dobrze sama nie wiem ? Ja bardzo chciałam wcześniejszej wizyty bo stresowałam się czy nie ma ciąży pozamacicznej ale po prostu Invimed tego nie praktykuje i już :-( Chyba że by sie coś złego dziłao jak u mnie i wylądowałam wcześniej. Pozostaje Ci więc albo pójść do swojego lekarza albo czekać.
pozdrawiam

dziewczyny a mam pytanie czy któraś szła długim protokołem z gonapeptylem daily ale bez tabletek anty przed ? a jeśli tak to w którym dc zaczęłyście się kłuć gonapeptylem i jak długo trwał cały protokół do punkcji ?

Krolik, w którym Invimedzie jesteś, jeśli mogę spytać? W moim w Gdyni robią betę tylko dwa razy w 12dpt i 34dpt, w tym 34 od razu usg.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziękuję dziewczyny za ciepłe powitanie. Wstałam do toalety :D Wyniki: beta - 73,7, progesteron - 38,8 :DDD. Ja i tak jeszcze nie uwierzyłam. Nigdy nie byłam w ciąży, u mnie wszystkie choroby świata (PCO, endometrioza stadium piąte, mięśniak macicy, u M kulawe żołnierzyki), jak stwierdził lekarz: "są państwo wyzwaniem dla medycyny rozrodu". Aha i oczywiście wiek (proszę sobie policzyć :/). Dla dziewczyn które czekają: dla mnie podstawową różnicą pomiędzy okresami po transferach były właśnie bóle brzucha jak na @ i pleców. Ja wczoraj czekałam po prostu, że w każdej chwili poleci.

Anowi32 zostań przynajmniej dobę po transferze. U mnie za 1 razem, po 15 min wygonili mnie do domu. Za 2 razem (jestem z Lublina, do Białegostoku mam 270km) zostałam w klinice na dobę i LEŻAŁAM cały czas.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
anowi - trzymam kciuki za twojego malca

krolik - gonapeptyl bedzisz brala ok 14 dni i jak dostaniesz @ to zaczniesz stymulke....anty czy bez anty wsio to samo... tak czy siak gonapeptyl od 21dnia przez 2 tygodnie, dochodzi stymulka ok 12 dni i punkcja
 
Beatta ciuchutkie gratulacje, uważajcie teraz na siebie :)

Lolitko Ty zapewne będziesz wiedziała, czy estradiol 6278 dzien przed punkcją, to z kolei nie jest zbyt wysoki? Lekarz mówił, że normalnie powinno być około 250 na pęcherzyk, a mam ich dziesięć, więc spodziewałam się wyniku 2500 a nie ponad 6000.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Czesc,

podjelam decyzje o podzieleniu sie czyms wyjatkowym we mnie i zostaniem dawca komorek jajowych.
Poznalam pare ktora jestem zachwycona. Czeka mnie ciezkich pare miesiecy (niestety w UK to troche trwa) ale mam nadzieje ze ze wspanialym zakonczeniem :tak:

czy jest moze tu ktos kto juz oddal swoje jajeczka, albo przyjal jajeczka dawcy i chce sie podzielic swoja historia? Bardzo bym sie ucieszyla, wiedzac ze nie jestem w tym sama.:-D

i wiecie moze ile po porodzie trzeba odczekac zeby byc dawca? Bo w klinice cos mowili o 5-6mc, ale tez w zaleznosci od karmienia piersia. Ja nigdy nie karmilam cycem, a pierwsza @ dostalam zaraz mc po porodzie i mialam juz 4 regularne cykle za soba... :-)
 
reklama
Do góry