reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Madzionga No i superancko!! Mam nadzieje, że teraz juz sie bedziesz wiecej cieszyć niz zamartwiać. Niech maluchy rosną zdrowo

Najki to prawda patologia nie cierpi na niepłodność :-) to dzisiaj libacja w domu i sex po pijaku :-)
dlatego śmiać mi sie chce z tego narodowego programu prokreacji który bedzie ludzi uświadamiał jak ważne jest zdrowe odżywianie i zdrowy tryb życia. Śmiech na sali!!!

W UK można przerwać ciąże do 20-ktoregoś tygodnia (o ile sie nie mylę 25tc). Jak poroniłam ostatnią ciąże to kilka dni przede mną była dziewczyna na tym oddziale wczesnej ciazy, która w 22tc poprosiła o aborcje. Wykonano :-(
 
witam was kochane staraczki ;)! dawno mnie tu niebyloooo oj dawno moje ostatnie podejscie z lipca 2016 nieudalo sie i od tego momentu bardzo duzo sie pozmienialoooo.......rozstałam sie z facetem .........nie byl dlamnie a raczej ja dla niego....poznalam fajnego spokojnego cichhego faceta:) biore slub w czerwcu ;) sprawa in vitro poruszona :)! i jak najbardziej na tak ;) tak wiec stoje przed wyborem kliniki;) podchodzilam w programie rzadowym w invicta ale bez rezultatow i hymm....dziwna klinika ....taka troche zniewaga i niewiem czy chce tam podchodzic prywatnie...doradzcie gdzie sie udac?
 
Iga nie miałam nigdy embrioglue, przy ostatnim transferze jeden zarodek miał nacieta otoczke no ale zagniezdzily się oba więc ciężko powiedzieć czy gdyby nie to czy zagniezdzily by się oba czy tylko jeden
 
Iga nie miałam nigdy embrioglue, przy ostatnim transferze jeden zarodek miał nacieta otoczke no ale zagniezdzily się oba więc ciężko powiedzieć czy gdyby nie to czy zagniezdzily by się oba czy tylko jeden
Embrioglue i hatching już miałam i u mnie okazało sie skuteczne, ale podłoża embriogen jeszcze nigdy. Ciekawa jestem czy to skuteczne.
 
reklama
Madzionga No i superancko!! Mam nadzieje, że teraz juz sie bedziesz wiecej cieszyć niz zamartwiać. Niech maluchy rosną zdrowo

Najki to prawda patologia nie cierpi na niepłodność :-) to dzisiaj libacja w domu i sex po pijaku :-)
dlatego śmiać mi sie chce z tego narodowego programu prokreacji który bedzie ludzi uświadamiał jak ważne jest zdrowe odżywianie i zdrowy tryb życia. Śmiech na sali!!!

W UK można przerwać ciąże do 20-ktoregoś tygodnia (o ile sie nie mylę 25tc). Jak poroniłam ostatnią ciąże to kilka dni przede mną była dziewczyna na tym oddziale wczesnej ciazy, która w 22tc poprosiła o aborcje. Wykonano :-(
wprost nie do wiary tak można sobie przyjść i bez żadnych zleceń poprosić o aborcjie i to w 25 tygodniu .Świat zwariował
 
Do góry