reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Onadlaniego trzymam kciuki ✊✊. Odnośnie twojej babci to czasem tak bywa, że ktoś z rodziny odchodzi żeby zrobić miejsce dla dla kogoś nowego kto ma przyjść. Mój dziadek zmarł 26 października i niestety nie dowiedział się o moich blizniakach.
 
reklama
ejj dziewczyny ja też o tym słyszałam :rolleyes2:Że ktoś odchodzi, robiąc "miejsce" dla dzidziusia...i znam też takie historie.
Trochę to przerażające..
Onadlaniego mocne kciuki za Ciebie i kropka!!!! oby tym razem się udało :)
 
Ja też w to trochę wierzę... może nie we wszystkich przypadkach, no, ale...

Mojego M. chrześnica miała 3 latka jak zmarła... teraz M. brat z tą moją przyjacióką mieli termin porodu na datę jej urodzin... myślałam, że zemdleję jak się o tym dowiedziałam.. pamiętam M. babcia na pogrzebie jak M i brat nieśli trumienkę mówiła: "ona Wam się odwdzięczy"... i ja wtedy pomyślałam, ,może da mi jakoś znać, że na datę jej urodizn, albo śmierci zrobię test ciążowy...... zawsze marzyłam mieć termin czy się dowiedzieć o ciąży w tej dacie bo to też data naszego bycia razem... No i im się udało, urodziło się co prawda następnego dnia... ale jak w to nie wierzyć...skoro z 365 dni akurat na ten dzień wypadło..
Cieszę się, że brat M,ma dziecko zasługuje na to, ale nie rozumiem dlaczego to nie my... chyba tak musi być..
 
Dziewczyny proszę o radę. Dziś mam wizytę i usg przed planowanym crio. zgodnie z planem powinnam być w 2 dc. Moje cykle zwykle są regularne. Podczas dwóch ostatnich brałam estrofem i duphaston - czy mogło to wpłynąć na opóźnienie @ ?
Jestem wściekła bo ponad miesiąc czekałam na ta wizytę by ruszyć z przygotowaniem do transferu a tu lipa. Co w tej sytuacji może zaproponować lekarz? Wizyta dopiero wieczorem :-(
 
Nova, ale ale ogóle doatalas @? Może zadZwoń, przesuń wizytę?

Annemarie, jeśli to o mojego Kropka pytałam, to Co powiem, ze mocno wierzę, ze ma się dobrze. Ja ok, spalabym ciągle, brzuch raczej nie dokucza, innych sensacji też nie ma. W niedZielę wizyta:))
 
LUTY:

22: aniolkowamama - prenatalne :-)
22: Nova-2016 - wizyta kontrolna przed transferem :-)

23: Hess - usg prenatalne (w abonamencie)
23: martka83 - usg po hiperce
24: annemarie - wizyta w nowej klinice :-)
24: Edenlayn - badania prenatalne
25: madzionga - pierwsze usg :-)
26: Hess - usg prenatalne + Pappa (prywatnie)
28: anika11 - usg u gina prowadzącego ciążę :-)

yplocka1 - początek stymulacji
inka26 - początek stymulacji


MARZEC:

10: Edenlayn -
termin CC :-)
11: Hess - wizyta u gina prowadzącego ciążę :-)
15: megi - wizyta - rozpiska stymulacji
 
Dziewczyny proszę o radę. Dziś mam wizytę i usg przed planowanym crio. zgodnie z planem powinnam być w 2 dc. Moje cykle zwykle są regularne. Podczas dwóch ostatnich brałam estrofem i duphaston - czy mogło to wpłynąć na opóźnienie @ ?
Jestem wściekła bo ponad miesiąc czekałam na ta wizytę by ruszyć z przygotowaniem do transferu a tu lipa. Co w tej sytuacji może zaproponować lekarz? Wizyta dopiero wieczorem :-(


Nova-ja dostalam okres w zeszly czwartek po 42 dniach.Trzeba sie niestety z tym liczyc ,ze od lekow do stymulacji organizm jest kompletnie wyglupiony i potrzbuje czasu ,zeby znowi normalnie funkcjonowac. Mozesz przyspieszyc okres lekami(czgo bym w zyciu nie robila!!! ) bo to jeszcze bardziej zaburzy Ci caly cykl.
My w srode mamy wizyte w nowej klinice i od pczatki marca mialam zaczac nowa stymulacje. I tez nic z tego nie bedzie bo wszystko sie o 2 tyg .przesunelo.A mialam zawsze jak w zegaarku co 28 dni.
Nie sadze ,zeby lekarz Ci co innego zaproponowal jak uzbroic sie w cierpliwosc.
 
Nova, ale ale ogóle doatalas @? Może zadZwoń, przesuń wizytę?

Annemarie, jeśli to o mojego Kropka pytałam, to Co powiem, ze mocno wierzę, ze ma się dobrze. Ja ok, spalabym ciągle, brzuch raczej nie dokucza, innych sensacji też nie ma. W niedZielę wizyta:))

To super,ze zadnych atrakcji nie ma:wink: i tak ma zostac !!!!!:biggrin2:
 
Nova, jeśli nie dostałaś @ to może przesuń wizytę na inny termin. Chyba, że jeszcze dziś dostaniesz do wizyty. Wiem jak to jest z tym @ mi już 2 dni się spóźnia i nie mogę przez to umówić się na wizyte :(
 
reklama
Nova-ja dostalam okres w zeszly czwartek po 42 dniach.Trzeba sie niestety z tym liczyc ,ze od lekow do stymulacji organizm jest kompletnie wyglupiony i potrzbuje czasu ,zeby znowi normalnie funkcjonowac. Mozesz przyspieszyc okres lekami(czgo bym w zyciu nie robila!!! ) bo to jeszcze bardziej zaburzy Ci caly cykl.
My w srode mamy wizyte w nowej klinice i od pczatki marca mialam zaczac nowa stymulacje. I tez nic z tego nie bedzie bo wszystko sie o 2 tyg .przesunelo.A mialam zawsze jak w zegaarku co 28 dni.
Nie sadze ,zeby lekarz Ci co innego zaproponowal jak uzbroic sie w cierpliwosc.

Zgodzilabym się na jej (@) wywołanie byle juz nie czekać. Wizyty nie odwołam bo zbyt długo na nią czekałam, sprawdzę czy jajniki wróciły do normy po stymulacji bo przez nie miałam doroczny transfer. To nie fair ze absolutnie niczego nie można zaplanować :-(
 
Do góry