reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ewa ja wcale nie miałam objawów jak na miesiaczke a co do progesteronu to już wczoraj pisałam aniolkowej, że nie ryzykowalabym z odstawianiem do końca ciąży, lepiej dmuchać na zimne Wy już tyle ciąż stracilyscie a w UK to jakoś na lekarzach wrażenia nie robi co mnie przeraża jak oni eksperymentują na kobietach oni chcą mieć tylko bezproblemowe ciążę które prowadzi położna. Proboj załatwić na własną rękę jedno opakowanie luteiny to ci mogę wysłać, Moja pani dr się nie połapie.
 
reklama
Ewa ja wcale nie miałam objawów jak na miesiaczke a co do progesteronu to już wczoraj pisałam aniolkowej, że nie ryzykowalabym z odstawianiem do końca ciąży, lepiej dmuchać na zimne Wy już tyle ciąż stracilyscie a w UK to jakoś na lekarzach wrażenia nie robi co mnie przeraża jak oni eksperymentują na kobietach oni chcą mieć tylko bezproblemowe ciążę które prowadzi położna. Proboj załatwić na własną rękę jedno opakowanie luteiny to ci mogę wysłać, Moja pani dr się nie połapie.
A jak sie bierze ta luteine ciezko mi Tu zalatwic tak jak mowisz eksperymenty
Super by bylo jakbys mnie podratowala pieniazki przesle
Bede szuka can dalej bo mnie to zmartwilo
 
Mam podobnie tylko mi odstawili w 7tc i kombinuje. Ja mam na styk do 16tc i nie mam jak załatwić wiecej :-( troche sie boje tego odstawienia.
Nie martw sie dobrze ze masz do 16 zazdroszcze mi Na ok 4 tyg niecale starczy
Patrzylam Na internecie gdzie sie da I nic zero odzewu do polski zakaz lotu 12 tyg takze Nie wiem co robic
 
Ja niestety nie pomogę, bo lekarka każde mi brać Duphaston jeszcze do przyszłej wizyty i jak będzie ok to mi odstawi. To będzie 15tc. A o ile dobrze wyliczyłam, to nic mi z Duphastonu nie zostanie.
 
reklama
Do góry