reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
LUTY:

19: Edenlayn - kontrola szyjki + usg
22: aniolkowamama - prenatalne :-)
22: Nova-2016 - wizyta kontrolna przed transferem :-)
23: Hess - usg prenatalne (w abonamencie)
24: annemarie - wizyta w nowej klinice :-)
24: Edenlayn - badania prenatalne
25: madzionga - pierwsze usg :-)
26: Hess - usg prenatalne + Pappa (prywatnie)

yplocka1 - początek stymulacji
inka26 - początek stymulacji


MARZEC:

10: Edenlayn -
termin CC :-)
10: anika11 - usg u gina prowadzącego ciążę :-)
11: Hess - wizyta u gina prowadzącego ciążę :-)
15: megi - wizyta - rozpiska stymulacji


___________

COŚ DOPISUJEMY? :)

madzionga, no i pięknie!!!
najki, powodzenia :***
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny! Po przeczytaniu dobrych kilku stron postanowiłam że muszę się znaleźć wśród tak sympatycznego i pomocnego grona jak Wy! :) Nie na wielu forach można się spotkać z takim zainteresowaniem wobec drugiej osoby jak tutaj o czym świadczy m.in Wasza duża aktywność we wpisach, jednym słowem Fajny klimat...
Przechodząc do sedna My staramy się ok 2 lat, problem tkwi nie wiadomo w czym więc pewnie w dużej mierze w głowie..
Czekam na @ i zaczynam długi protokół z antykoncepcją czyli za chwilę.. Pozdrawiam i 3mam kciuki za wszystkie z Was!
 
Dziewczyny ciesze się z każdego waszego sukcesu. To napawa optymizmem. Mam nadzieje ze i ja będę mogła się kiedyś podzielić swoją betą. Udanego dnia :-) Szczególne pozdrowienia dla Hess i Ewy651 - kiedy pojawiłam się na forum to Wasze historie były dominujące i ciesze się z takiego finału :-)
 
Witaj Malina780 każda z nas dużo przeszła i wspieramy się nawzajem :) Trzymam kciuki za Ciebie :)

madzionga no i super :)
najki trzymam kciuki :)
 
reklama
To moje pierwsze ivf, niestety komercyjne bo wcześniej nawet o tym nie myślałam no i się spóźniłam i to zaledwie chwilę :realmad: jedyny plus to zapłodnienie wszystkich komórek..
 
Do góry