reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Martka trzymam kciuki zeby ładnie dzieliły się twoje kropki :) wracaj szybko do zdrowia.

Natula taki test daje nadzieję, dziewczyny na tym forum tez tak miały o ile dobrze pamiętam emenems po czasie wyszedł pozytywny.
 
reklama
ImageUploadedByForum BabyBoom1454788000.812262.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1454788000.812262.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1454788000.812262.jpg
    74,1 KB · Wyświetleń: 936
Emi piękna ta Wasza kruszynka <3 napatrzeć się nie mogę :p
Martka trzymaj się kochana. Co się odwlecze, to nie uciecze - pamiętaj!

Plamiące dziewczyny, kciuki za Was. Nie zamartwiajcie się. Jak dziewczyny pisały, nie zawsze plamienie to ZŁO. NOsy do góry!

Na stronie bociana jest raport MZ ze skutecznością klinik
http://www.nasz-bocian.pl/node/55452
Cholerna Invicta z Wro na szarym końcu :/ dlaczego mnie to nie dziwi...Monia dobrze, że stąd uciekłaś...czy ten ARTVIMED z drugiej pozycji, to Twoja klinika? :>
 
Dziewczyny, po tym jak mi nagadałyście , że już mogę testować nie mogłam przestać o tym myśleć i przypomniało mi się, że gdzieś powinnam mieć jakiś nie wykorzystany i zaczęłam szukać i w końcu znalazłam. Chciałam zrobić jutro rano, ale nie wytrzymałam już i zrobiłam! patrze patrze, a tu jak zawsze jedna czerwona krecha ... odłożyłam go i poszłam się wypłakać. Poszłam znów do łazienki siedze na kibelku i widzę, że leży sobie na umywalce mój nieszczęsny test! chcąc go wyrzucić spojrzałam, a tam jedna czerwona krecha i jedna różowa taka jaśniutka czy to się liczy ??????
Aż chciałoby się powiedzieć" a nie mówiłam" Tak jak Emi mój test też jest wygrzebany ze śmietnika
Az
 

Załączniki

  • WP_20160205_002.jpg
    WP_20160205_002.jpg
    204,7 KB · Wyświetleń: 80
reklama
Do góry