reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Onadlaniego30 już myślałam, że zostalas w Meksyku ; ) trzymam kciuki żeby tym razem się udało.


Było by zbyt pięknie ;)
46635f6ddb334643d66ccc98bdeb23bb.jpg


Trochę wschodu słońca dla Was :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Dziewczyny czytając wasze wpisy rośnie we mnie nadzieja, że może i nam się w końcu uda....Co brałyście przy stymulacji?Wszystkie brałyście genol? I czy w dniu zrobienia bety byłyście od razu na wizycie?
 
Ewa mój mąż też mi nie pozwala nic robić. Jak tylko coś w domu zrobię to słyszę, że on że mną nie będzie jeździł na pogotowie jak na gatkach coś będzie. Mam po prostu wypoczywać i tyle.
Ja leze ale to ciagniecie w pachwinach daje mi popalic niezle dla mnie to nowosc I nigdy tego nie czulam I zawsze jakies obawy czy tak ma byc
 
reklama
A nie zagnieżdżają się? bo to sa bardzo ladne zarodki?

anika trzymam kciuki za jutro moco moco:-) jak się czujesz? o której wizyta? usg pęcherzykowe czy już serducho a może połówkowe:-) buehe
A Przemek rosnie, już ubranka na 68cm nosi i chyba za 2tyg już będzie trzymal sam głowe. A tak to mały terrorysta, dzisiaj do 2.00 nie dal mi spac, bo gadał do firanek:-) A jak mu się znudziło to mnie zaczepiał, wiec wyłaczylam swiatło i dupą się odwróciłam na znak, ze idziemy spac. To mnie szturchał i eeeeeee!!!
moniusia jak się czujesz? jak dziecie/kolezanka i nastroje?
kate_p7 : nie chcą się zagnieździć :(
 
Do góry