reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Oj dziewczyny jutro wkoncu ten dzien 9.30 w Polsce 10.30 to juz 25 dni od transferu i sie okaze o 16 do gastrologa
Za tydzien urolog bo niestety moja kaminica nerkowa znow sie zaczyna objawiac czyli wesolo jednym slowem
Ale najwaznieszy jutrzejszy dzien mam nadzieje ze nasze marzenia sie spelnia choc od kilku dni oprocz piersi nic nie czuje
Wszystkim Wam zycze milej i spokojnej niedzieli ;)

Eh naczekalas się, w takim razie jutro czekamy na zdjęcia kropka lub kropków :):)
 
reklama
Oj dziewczyny jutro wkoncu ten dzien 9.30 w Polsce 10.30 to juz 25 dni od transferu i sie okaze o 16 do gastrologa
Za tydzien urolog bo niestety moja kaminica nerkowa znow sie zaczyna objawiac czyli wesolo jednym slowem
Ale najwaznieszy jutrzejszy dzien mam nadzieje ze nasze marzenia sie spelnia choc od kilku dni oprocz piersi nic nie czuje
Wszystkim Wam zycze milej i spokojnej niedzieli ;)

Ewa, wyobrażam sobie te emocje.
Jutro wreszcie z ulgą odetchniesz, a Twoje oczekiwania zostaną nagrodzone :)
Trzymam kciuki !!!
 
Ewa651 - Kochana, jutro wreszcie jest Twój dzień :). Życzę Ci niezapomnianych widoków. Mam nadzieję, że kamica jednak nie da Ci się we znaki.
 
reklama
Dziewczyny,
jesteście bardziej doświadczone w tych kwestiach.
Dla przypomnienia- 14 stycznia miałam punkcję i mam odroczony transfer gdzieś do ok. połowy marca (mam nadzieję).
Nie ma przeciwwskazań na seks w tym czasie?
Czasem pobolewa mnie tylko jeden jajnik (na ostatniej wizycie ponad tydzień temu były powiększone), poza tym czuje się ok.
 
Do góry