reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krzywa cukrowa

my jeździmy maluchem... i chyba nie ma widoków na zmianę....

Polecam domy z cegły. Całkiem inne powietrze, duże pokoje. same plusy ;)
 
reklama
wiem, wiem - mój kuzyn zamienił się na starsze osiedle, mieszkania super przestronne i czynsz TANI, bloki 4-piętrowe, cisza i spokój... też chcemy takie osiedle
a szczyt marzeń to własny domek... ::)
 
a ja dziś byłam honorowo pod przymusem oddać krew i wyszły mi do d....... i to wielkiej wyniki, z moczu też. zła jestem
 
hemoglobina - 10; kr. czerwone 3; kr. białe 7;w moczu mam krwinki białe w sporej ilości,szczwiany wapnia i bakterie. bu i podwyższony cukier we krwi.
 
cukier robiłaś na czczo?

wyniki moczu nie są takie złe -ale hemoglobinka rzeczywiście troszkę niska - chyba czeka cie branie żelaza.
 
cukier na czczo; nie umiem doczytać się bakterii, które mam wypisane, a wyniki są lepsze aniżeli te co były 10 dni temu wtedy hemo miałam - 9,1. w życiu takich nie miałam
 
reklama
nie pytaj lepiej, trochę ponad dwieście, ale to norma u mnie takie skoki, bo mam problemy z trzustką i jestem pod opieką.
 
Do góry