reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krzywa cukrowa

oj to rzeczywiście bardzo dużo. uwazaj na siebie. skoki cukru sa niebezpieczne dla dzidzia. powinnaś stale w ciązy badać sobie poziom cukru. tzn jak cukrzyk - na czczo i po trzech głownych posiłkach.
 
reklama
weim, już od dawna bawię sięz glukometrem, niekiedy nawet 6 razy dziennie. zależy jakie poziomy, a cukrzycę mam genetyczną niestety.
 
a ja idę do gina za tydzień o ile tfu znowu nic nie wymyślę w międzyczasie

osinka fajni sąsiedzi ;) u mojej kumpeli w bloku mieszkanie pod nią baba zabiła męza takim metalowym do kotletów ubijania stłukła go po łbie troche sie zdiwiłam jak zobaczyłam pozaklejane i osteplowane drzwi a tu taki kryminał

mnie niedługo czeka krzywa

a żelazo wcinam cały czas bo zwyklebabkom morfologia spada

a te szczawiany w moczu to nic takiego
 
buuuuuuuuuuu znowu będę kłuta w poniedziałek. ja nie chcę.a i diabetolog się chce umówić z moją ginka. ciekawie to określił.
 
ja miałam ciąźżową cukrzycę - ledwo wytrzymałąm bez słodyczy...

bardzo uciążliwa choroba ;(

randka lekarzy ???
 
tak bez słodyczy to strasznie smutno :(
owoce też odszcza winogronka i bananki
zobaczymy co u mnie będzie do tej pory miałam glukozę przy tej niższej granicy
 
kaśka76 pisze:
hemoglobina - 10; kr. czerwone 3; kr. białe 7;w moczu mam krwinki białe w sporej ilości,szczwiany wapnia i bakterie. bu i podwyższony cukier we krwi.

szczawiany wapnia też miałam. jeśli pijesz b. dużo mleka to troche ogranicz - tak powiedział mi gin a to nic takiego może wskazywaćna tendencję do tworzenia się w przyszłości budulca na fundamenty (kamyczków) :)
 
reklama
jak mi zaczyna szaleć poziom to przerzucam się na przeliczanie jedzenia na wymienniki i bardzo patrzę na węglowodany. mam śliczną listę co mi wolno a czego nie. chociaż niekiedy łamię zakazy. ::)
 
Do góry