reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwawienie

Dołączył(a)
30 Wrzesień 2022
Postów
5
Hej dziewczyny, jestem w 7 tyg ciąży, od tygodnia krwawię, na początku było to mocne krwawienie, teraz to bardziej plamienie. Byłam w szpitalu 3 dni, alw zostałam wypisana ponieważ nie znaleźli przyczyn krwawienia, a z ciążą wszystko w porządku. Przyjmuję duphaston 3x1, ale cały czas martwi mnie ta krew... Wizytę mam w środę. Czy któraś z Was może tak miała?
 
reklama
Ja miałam. Bierzesz jakiś leki?
Tylko u mnie w szpitalu stwierdzili, że ciąża jest młodsza niż to wynika z OM i raczej sobie nadziei nie robić. Córka ma już 11 lat i ma się dobrze :)
 
Ja miałam. Bierzesz jakiś leki?
Tylko u mnie w szpitalu stwierdzili, że ciąża jest młodsza niż to wynika z OM i raczej sobie nadziei nie robić. Córka ma już 11 lat i ma się dobrze :)
Biorę właśnie ten duphaston 3x1, exacyl 2x1, magnez i witaminy. No mi też powiedzieli, że to wczesna ciąża, nic nie wiadomo... Jednak przy każdym USG okazywało się, że jest w porządku, stwierdzili, że nie umieją mi pomóc mam wracać do domu i leżeć..
 
Ja miałam ale bardziej plamienia takie mocniejsze niż krwawienie. Też nie wiadomo skąd i dlaczego. W końcu na odczepnego mi powiedzieli, że czasem w terminie kolejnej planowej miesiączki tak jest 🤷‍♀️ (bo się termin mniej więcej zgadzał). Trwało gdzieś koło tygodnia i przeszło.
 
Ja w obecnej ciąży plamilam przez około 3 tygodnie codziennie. Na początku 2 dni mocniej, później delikatnie. Od 6 do 8/9 tygodnia. Nie brałam leków - tak zdecydowałam wspólnie z lekarzem, nie oszczędzałam się (2-latka w domu). Nie wiadomo jaka była przyczyna, na usg nic nie było widać, teraz 25 tydzień i wszystko jest w porządku 😊
 
Cześć. Ja jestem w 5 tyg też mam palmiarnia bardziej brązowe. Za mną dwa poronienia i zdrowy syn ciąża bezproblemowa ale na początku też plamiłam. Czekam na kolejną wizytę
 
IMG_20220930_175522.jpg
 
reklama
Ja w obecnej ciąży plamilam przez około 3 tygodnie codziennie. Na początku 2 dni mocniej, później delikatnie. Od 6 do 8/9 tygodnia. Nie brałam leków - tak zdecydowałam wspólnie z lekarzem, nie oszczędzałam się (2-latka w domu). Nie wiadomo jaka była przyczyna, na usg nic nie było widać, teraz 25 tydzień i wszystko jest w porządku 😊
Trochę mnie pocieszyłaś, no nic zostało mi czekać do środy, krwawienia nie są tak mocne ale jednak na papierze czy na wkładce widzę, że są. Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku. 🥺
 
Do góry