reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwawienie z krwiaka

Patka2616

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Kwiecień 2019
Postów
1 698
Miasto
Wrocław
Witajcie. Jestem tu nowa i potrzebuje pomocy.

Tydzień temu w niedziele wylądowałam z krwawieniem w szpitalu. Lekarze nie wiedzieli skąd krwawienie, po 3 dniach mnie wpisano bo ustąpił. Leżałam w domu, plamienia minęło i było ok.

W sobotę wieczorem dostałam strasznego krwotoku, że bylam pewna że to koniec :(
Na szczęście wylal się krwiak a z dzieckiem wszystko w porządku.
Wróciłam do domu i w nocy na toalecie poczułam jak coś wypada... Podobne do skrzepow. Poszlam spać i w poniedziałek byłam u ginekologa bo nie mogłam wytrzymać z nerwów.

OOkazało się że z malenstwem jest ok a krwiak ma 2cm.

Dostalam 3x1 duphaston luteine dopochwowo 2x1jesli nie ma krwawien, jeśli będą to pod język. Dodatkowo nospa 3x1 i magneb6.

Powiedzcie mi proszę bo zwariuje. Nie plamie ani nie krwawie.. Czy to dobry znak? Czy jednak powinna lecieć krew by mieć pewnosc że się oczyszcza? Jeśli nie krwawie to znaczy że się wchłania? Była lekko zabarwiona wkładka ale to dosłownie może z dwa czy trzy razy.


Boję się że znowu zacznę krwawic z nienacka skoro nie ma plamien.
 

Podobne tematy

Odpowiedzi
32
Wyświetleń
49 tys
użytkownikczka D199
U
Do góry