reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwawienie krwiak w ciąży , 11 tydzien

reklama
Znalazłam ten wątek i postanowiłam napisać.. Dziś 13tydz krwawienie żywa krwią ze skrzepami, nie usg brak aktywnego krwawienia, nieznana przyczyna (najpewniej krwawienie po intensywnym badaniu). Droga autorko watku- u Ciebie to krwiak?
 
Miałam dokładnie to samo co ty u mnie to był najprawdopodobniej krwiak który pękł i wyleciał. Dopiero po tygodniu był ślad na usg takiego delikatnego rozwarstwie nia ale lekarka mówiła że to w ogóle nie powinno mieć związku.
 
Znalazłam ten wątek i postanowiłam napisać.. Dziś 13tydz krwawienie żywa krwią ze skrzepami, nie usg brak aktywnego krwawienia, nieznana przyczyna (najpewniej krwawienie po intensywnym badaniu). Droga autorko watku- u Ciebie to krwiak?
Z tym że u mnie wyleciały trzy duże skrzepy dużej wielkości
 
Dziękuję za odpowiedź! U mnie to byl jeden sredni skrzep i trochę takich nitek. Ale po tym już nic się nie działo, teraz mija ponad 24h i czysto..
 
Ostatnia edycja:
Tak, też absolutnie nic nie bolało..
I nie boli. Ja nawet nie czułam, bo to było rano przy toalecie, zobaczyłam krew w toalecie i na papierze było jej trochę.. od razu pojechałam na sor, przyjęli mnie po 2h (mimo czerwonego koloru), ale pani doktor stwierdziła, że nie widzi krwi tylko pozostałości, niema aktywnego krwawienia. Sprawdziłaz czy wszystko ok, tylko powiedziała,że Kosmowska jest tuż przy wejściu i że może podczas badania została podrażnienia i stąd krew. Nie widziała krwiak ani miejsca, gdzie mógłby być.
 
reklama
Tak, też absolutnie nic nie bolało..
I nie boli. Ja nawet nie czułam, bo to było rano przy toalecie, zobaczyłam krew w toalecie i na papierze było jej trochę.. od razu pojechałam na sor, przyjęli mnie po 2h (mimo czerwonego koloru), ale pani doktor stwierdziła, że nie widzi krwi tylko pozostałości, niema aktywnego krwawienia. Sprawdziłaz czy wszystko ok, tylko powiedziała,że Kosmowska jest tuż przy wejściu i że może podczas badania została podrażnienia i stąd krew. Nie widziała krwiak ani miejsca, gdzie mógłby być.
Całe szczęście , ze nie ma już aktywnego krwawienia. Macie jakieś lekarstwa i zalecenia ?
 
Do góry