reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwawienie 9tc

marta021993

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Czerwiec 2019
Postów
2 376
Witam potrzebuje porady i wsparcia. Jestem w 9tc. W niedziele mialam silne zatwardzenie i probowalam soe zalatwic i parlam bardzo mocno. Po ok. 10 minutach zauważyłam, ze zaczelam krwawić z pochwy, ale trwalo to kilka minut. Nastepnego dnia bylam u ginekologa. Powiedzialam mu p calej sytuacji i stwierdził, ze krwawienie pojawilo sie prawdopodobnie od tego parcia. Zrobil usg i powiedzial, ze wszystko jest okej i przepisal luteine dopochwowa. Po wieczornej aplikacji (dolaczonym aplikatorem) poczulam w pochwie lekki opor i rano zauważyłam, ze znowu lekko krawilam. Po kolejnej wieczornej aplikacji zaczelam silnie krwawić i po kilku godzinach pojechalam na izbe przyjęć, gdzie lekarz dyzurujacy powoedzial, ze z dzidza wszystko okej i przepisal duphaston 3x2 a luteine kazal odstawic. W szpitalu bylam wczoraj, a dzisiaj jeszcze troszkę krwawie. Wizyte u swojego gina mam dopiero 18 czerwca. Wydaje mi się, ze moze naruszylam tym aplilatorem ranke, która zrobila mi się po tym parciu i dlatego to krwawienie. Miala ktoras podobna sytuację? Dziękuje za odpowiedź.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kochane moje, jestem już po wizycie. Z malenstwem wszystko dobrze. Rosnie jak na drożdżach. Okazalo się po badaniu, że zrobiła mi się nadzerka i stad to krwawienie po aplikacji luteiny. Więc luteina idzie w odstawke i mam brać tylko duphaston. I mala niespodzianka dla mojego partnera: po usg lekarz stwierdzil, ze prawdopodobnie będzie chlopak
No to teraz wszystko jasne :) Ale z tym chłopakiem to bym na razie uważała. W 10-11 tc jeszcze dokładnie nie widać jaka płeć. W tym tygodniu narządy wyglądają tak samo u chłopców jak i u dziewczynek. Więc to takie 50/50.
 
reklama
No to teraz wszystko jasne :) Ale z tym chłopakiem to bym na razie uważała. W 10-11 tc jeszcze dokładnie nie widać jaka płeć. W tym tygodniu narządy wyglądają tak samo u chłopców jak i u dziewczynek. Więc to takie 50/50.
Zdaję sobie sprawe, ze to jeszcze nic pewnego :) zastanawiam sie tylko teraz jal to jest z tym usg. W szpitalu na zdjeciu usg pisalo, ze jest to 8t4d a teraz zauwazylam na dzisiejszym usg, ze jest 9t5d i dzidzia urosla 10mm...mialyscie taka sytuację moze? Wiem, że jakby bylo cos nie tak to lekarz by powiedzial, ale ciekawi mnie to po prostu :)
 
Ja zauważyłam rozbieżność w pomiarze mojego gina ,a prenatalnych u niego zawsze dziecko większe i niż na prenatalnych ,wszystko zależy od sprzętu ,więc nie ma co się tym za bardzo sugerować ,płcią też bo to za wcześnie ,a kiedy masz 1 prenatalne ?
 
Ja zauważyłam rozbieżność w pomiarze mojego gina ,a prenatalnych u niego zawsze dziecko większe i niż na prenatalnych ,wszystko zależy od sprzętu ,więc nie ma co się tym za bardzo sugerować ,płcią też bo to za wcześnie ,a kiedy masz 1 prenatalne ?
Na prenatalne mam sie zapisac u mojego gina na przyszlej wizyce. Mowil, ze zrobimy je w 14tc wiec bedzie to gdzies kolo 15 lipca.
 
Chodzi o usg prenetralne? Ja bylam na takim usg jak ciaza miala 14,3 dni i bylo juz za pozno by zbadac pod katem genetycznym. Nie wiem czy nie powinno sie ich robic do konca 13 tyg i wziasc tez pod uwage ze ciaza wedlug usg moze byc np tydzien starsza niz wedlug obliczen na podstawie miesiaczki, tak jest u mnie.
 
Chodzi o usg prenetralne? Ja bylam na takim usg jak ciaza miala 14,3 dni i bylo juz za pozno by zbadac pod katem genetycznym. Nie wiem czy nie powinno sie ich robic do konca 13 tyg i wziasc tez pod uwage ze ciaza wedlug usg moze byc np tydzien starsza niz wedlug obliczen na podstawie miesiaczki, tak jest u mnie.
No to juz zglupialam. Lekarz mi mowil, ze w 14tc najlepiej zrobic.
 
reklama
Do góry