reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krem przeciwko rozsrępom

Matylda67

Początkująca w BB
Dołączył(a)
28 Lipiec 2019
Postów
24
Hej jestem prawie w 8 tyg ciąży. Od 4 tyg stosuje krem ziaja mamma mia na etykiecie napisane jest że stosować od 4 miesiąca. Dowiedziałam się że niektórych kremów nie można stosować na początku ciąży. Czy ten krem może zaszkodzić dziecku?
 

Załączniki

  • 15655047381997013154151808666238.jpg
    15655047381997013154151808666238.jpg
    2,4 MB · Wyświetleń: 225
reklama
Rozwiązanie
Głównie zależy od genów. Krem nawilży skore, ale nie zapobiegnie rozstepom, jeśli ma się do tego skłonności. U mnie pomogło na swędzenie skóry, ale mam mnóstwo rozstępów :-( Stosuje Palmers.
Hej jestem prawie w 8 tyg ciąży. Od 4 tyg stosuje krem ziaja mamma mia na etykiecie napisane jest że stosować od 4 miesiąca. Dowiedziałam się że niektórych kremów nie można stosować na początku ciąży. Czy ten krem może zaszkodzić dziecku?
Skoro jest informacja od samego producenta, to widocznie jest coś na rzeczy.
Nie znam tego produktu osobiście, więc ciężko jest mi się wypowiedzieć na temat szkodliwych skladnikow. Z Ziaja miałam styczność przy szukaniu odpowiednich kosmetyków dla dzidzi i wiem że nie jest to marka godna polecenia że względu na bardzo chemiczny sklad, PEGi i działanie niezgodne z opisem.
Chyba krótkotrwałe stosowanie nie powinno mieć jakichś znaczących konsekwencji.
 
Skoro jest informacja od samego producenta, to widocznie jest coś na rzeczy.
Nie znam tego produktu osobiście, więc ciężko jest mi się wypowiedzieć na temat szkodliwych skladnikow. Z Ziaja miałam styczność przy szukaniu odpowiednich kosmetyków dla dzidzi i wiem że nie jest to marka godna polecenia że względu na bardzo chemiczny sklad, PEGi i działanie niezgodne z opisem.
Chyba krótkotrwałe stosowanie nie powinno mieć jakichś znaczących konsekwencji.
Dziękuje. Co drogie Panie polecacie od początku ciąży za kremy?
 
Dziękuje. Co drogie Panie polecacie od początku ciąży za kremy?
Sporo dziewczyn używa Bio oil. Nie na każdego to działa. Bo w dużej mierze ważną rolę odgrywa genetyka. Ja przy pierwszej używałam i nic :/
Osobiście używam teraz Sylveco. 100% naturalnych skladnikow, nie działających jedynie powierzchniowo. Dla dzidzi, po przeczesaniu całego neta i skladnikow produktów, też polecam wlasnie tą marke.
Sprowadzają mi w aptece, ale na bb koleżanka ostatnio napisała że ponoć są dostępne w Naturze.
 
Ostatnia edycja:
W Rossmanie można kupić Bio oil – mi pomógł i z czystym sumieniem mogę polecić. Jest nawet malutka buteleczka. Można kupić na próbę, ale myślę, że się nie rozczarujesz ;)
 
Niestety to czy pomogło wychodzi dopiero po porodzie. U mnie rozstepy pojawily sie dopiero w 8mcu. A smarowałam tube na raz. Niestety dopiero po.porodzie je zobaczylam [emoji23][emoji23][emoji23] jak brzuchol opadł i została " pieluszka tetrowa" pod pępkiem
W Rossmanie można kupić Bio oil – mi pomógł i z czystym sumieniem mogę polecić. Jest nawet malutka buteleczka. Można kupić na próbę, ale myślę, że się nie rozczarujesz ;)
 
reklama
Słyszałam, że i tak te wszystkie smarowidła są o kant d. Mam jakiś drogi Mustele. Moim zdaniem te wodniste coś nic mi nie da;D i smaruje się czasem sudokremem lub wazeliną, po drugie jestem też za leniwa, żeby smarować się codziennie.... Trudno będę brzydka :D
 
Głównie zależy od genów. Krem nawilży skore, ale nie zapobiegnie rozstepom, jeśli ma się do tego skłonności. U mnie pomogło na swędzenie skóry, ale mam mnóstwo rozstępów :-( Stosuje Palmers.
 
Rozwiązanie
reklama
Do góry