reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

reklama
mandrzejczuk wow ale brzuszaczek nieżle do twarzy Ci z bim a co do tego czarnego to tym radzem rady już nie daje ;-) ale to bardzo dobrze bo taki brzuszek to trzeba wypinać a nie chować

adeczka śliczna połóweczka bardzo ładnie wyglądasz
 
Adeczka bardzo ładnie wyglądasz :-)

Mandrzejczuk
brzuchol jak się patrzy :-) Nie wciągniesz ;-) Hihi.

To u mnie nie jest tak źle jeszcze, 95 cm :p Misia też mnie przegoniła ;-)
 
Mandrzejczuk śliczny brzuszek i dziękuję ci za tą fotkę. Pani doktor na wizycie skwitowała mój brzuch że wygląda już na ponad 30ci tygodni.Pomyślałam że najwidoczniej coś ze mną nie tak,ale widzę,że nie tylko ja mam już pokaźny domek dla maluszka:) od razu mi się lepiej zrobiło.
Adeczka Twój brzuszek też prześliczny i w ogóle śliczne te nasze majóweczki:)
 
mandrzejczuk między naszymi brzuszkami jest 3 dni różnicy, ale w rozmiarach ogromna różnica :) Pięknie. Mój brzuszek dopiero nieśmiało zaczyna rosnąć - coś tam już widać, ale jak ktoś nie wie to nic nie zauważa ;-)

Wszystkie brzucholki są przepiękne.
 
jolek trzebabylo tej lekarce odpowiedziec, ze jej brzuszek bez ciazy wyglada na 30tygodniowy :-D przeciez kazda z nas jest inna i roznie brzuszek rosnie u mnie do tad bylo malutko ale w tym tyg tak mi wystrzelil, ze mowie nawet nie zdawalam sobie z tego sprawy, tym bardziej, ze jeszcze 2 tyg temu mialam tylko 2kg do przodu :tak:
 
reklama
Do góry