reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

mandrzejczuk śliczny brzuszek. i ślicznie wyglądasz. taka pogodna i widać szczęśliwa.

każda z nas inny ma brzuszek, jedna ciut większy inna ciut mniejszy, ale najważniejsza jest zawartość. teraz może masz ciut okrąglejszy ale jeszcze tyle czasu przed nami do maja, że nigdy nie wiadomo jak my będziemy wyglądać na końcu ciąży, każda z nas. i jaki będzie brzuszek.
 
reklama
Musze nadrobic to, co napisalyscie, bo ostatnio nie mam kiedy czytac :-(

Wstawiam zdjeice z dzisiaj, gdzie jestem w ciazy rowne 20 tygodni czyli takie polowkowe.
 

Załączniki

  • P1040662.jpg
    P1040662.jpg
    28,6 KB · Wyświetleń: 86
ale mamy dzis piękną galerię brzuszkow! jak najwięcej takich dni ;) adeczka tez masz już całkiem pokaźną brzucholinkę! i trzeba przyznać, że niezle laski z tych majowych mamusiek ;)
 
Wszystkie brzusie obejrzalam, trudno wyliczyc po kolei, ale choc kazdy inny to kazdy przecudny.
Jejku to jest niesamowite jak rozne sa te brzuszki mniejsze lub wieksze do przodu i w bok.

Galeria jest fantastyczna, strasznie fajnie sie oglada.

Milej nocki dla wszystkich.
 
Wszystkie brzusie obejrzalam, trudno wyliczyc po kolei, ale choc kazdy inny to kazdy przecudny.
Jejku to jest niesamowite jak rozne sa te brzuszki mniejsze lub wieksze do przodu i w bok.

Galeria jest fantastyczna, strasznie fajnie sie oglada.

Milej nocki dla wszystkich.
 
hahah juz wy mnie tymi blizniakami nie straszcie, bo do tej pory tylko jedno bylo na usg :-D ale brzuszek to mi tak jakos w tym tyg wywalilo i to naprawde sporo dopoki nie zrobilam sobie zdjecia to nie zdawalam sobie sprawy z tego, ze jest tak duzy, tydzien na pewno 18, bo pamietam kiedy robilam :-D ale moje dziecie jest podobno dosyc duze i szybko rosnie, ale ja jestem najszczesliwsza na swiecie, moglabym miec tlyko jedne spodnie i jedna bluzke aby dalej moc byc tak szczesliwa jak jestem teraz ;-) no i tak jakos sie na razie trzymam z waga i z wygladem no poza tym, ze zbladlam ale od czego ma sie puder brazujacy no i chyba znowu cycki mi urosly :-D

adeczka ty sexi blondino super brzunio

aaaaa i moja mama nie ma ani jednego rozstepu po 2 ciazach, wiec mam cicha nadzieje, ze i mnie mamusine geny nie opuszcza ;-)
 
Adeczka ślicznie:happy2:
Madrzejczuk też pięknie :happy2: Chyba większy od mojego teraz:happy2: ile tam u Ciebie w pasie??? U mnie 103 cm jak na razie:happy2:

A z wagą nie jest tak źle bo nie dawno pisałam, że 80 kg a dzisiaj 76 kg także to sprawka tarczycy... I mi od razu lepiej bo już się bałam, że nie długo będę słoniem:szok::-D

A i przepraszam reszta brzucholków też śliczna i wyjątkowa:-)
 
reklama
Do góry