reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

reklama
Bra, Marsta rewelacyjne brzucholkico do rozstępów to niestety i moje podbrzusze poddało sie i trzaskaja rozstępy a smarowałam regularnie każdego dnia x2 wiec nie ma na to reguły
 
Na rozstępy dziewczyny dobry jest żel contratubex - contracubex - cos w ten deseń, ale to już po porodzie, on wybiela i wygładza blizny - wiele osób sobie chwali, ja osobiście nie sprawdziłam jego działąnia do końca bo mnie uczulił ale w niektórych miejscach blizna pooperacyjna jest cieńsza i bledsza, pewnie dzieki niemu ... bo dalej sa tzw "bliznowce"
 
contractubex mozna kupić w aptece, mi bardzo pomógł na blizny potrądzikowe :) nie ma po nich w zasadzie śladu :) grunt, aby odpowiednio wcześniej zacząć stosować :)
 
nie wchodziłam na ten wątek bo nie miałam się czym chwalić :-) jestem 13 kg do przodu i póki co nie mam nowych rozstepów (mam z poprzedniej ciąży) i chciałabym żeby tak zostało ale dzidzia rozpycha się niesamowicie i czasami skóra swędzi co znaczy, że... ;/
 
reklama
Bra slon? Z takimi nogami? I z 10kg? Chyba oszalalas kobieto slon to jestem ja z 18 kg i udzichami i mega bulami na plecach!!!
Marsta ale ty masz fajny wystajacy kuper :-D

A brzusie to wszystkie ladniutkie i zgrabniutkie
 
Do góry