reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

Dziewczyny sliczne brzusie, persefona extra bluzeczka,
tez chcialam takie smieszne ciazowe sobie zrobic/kupic, a tu czas leci zaraz porod i ja nadal nie mam ..
A oto moj 34 tygodniowy brzuszek ze spacerku z M.
musze porobic nowe foty bo ostatnio nie mam zadnych
my.JPG
 
reklama
Wszystkie brzuszki sliczne nie jestem w stanie wymienic wszystkich z osobna ale tylko te co mi zapadly szczegolnie w pamiec:
Bra jakie chude nogiiiiiiiiiiiii ! Brzuszek faktycznie nizej jest, a
aniaap gdzie ty trzymasz swojego dzidziulka? Taki brzuszek to ja mialam w 20 tygodniu :tak:

I moje 16kg szczescia w 34tyg , robia mi sie juz buly na plecach i maz smieje sie ze mnie, ze mam juz podwojne karczycho :-D nie wiem, bo nie widze z tylu, ale za to mam rozstepy na lewym posladku, malutkie wiec jak wyblakna nie beda chyba widoczne...


Uploaded with ImageShack.us
 
reklama
Do góry