reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

reklama
mila sliczny brzuszek:) a mamusia jeszcze piekniejsza:):)

a to mój 23 tydzień:
 

Załączniki

  • 23tc.jpg
    23tc.jpg
    21,1 KB · Wyświetleń: 74
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wszystkie macie śliczne brzuszki, bez wyjątku.

Co do przyrostu masy, to czytałam dzisiaj w poradniku ciążowym ,że największy jest do 7mca.Ciekawe jak to sprawdza się w praktyce?
 
86ania86 śliczny brzuszek:):)

Jaipur obyś miała rację bo ja wczoraj zauważyłam rozstępy na udach i jestem załamana !!!:(
 
ania...mila....brzuszki pierwsza klasa!!!! :-)

dziś w poczekalni do punktu pobrań krwi siedziałam taka dumna,ze widać u mnie brzuszek. Pamietam jak byłam tam na poczatku ciazy, jakieś pierwsze 2-3 razy - jak jeszcze nic nie bylo widać i zazdrościłam innym kobietom, że mają takie słodkie brzuszki a ja jeszcze nie. A dziś siedziałam z wywalonym bąblem...hmmmm :happy:
 
mlodamamusia, milla, karolka, 86ania86 śliczne te wasze domki, maleństwom na pewno jest w nich wygodnie.

No co do tycia to u mnie to bardziej skomplikowane, ja zaczynam tycie od oponki na brzuchu, a jak chudnę to zaczyna się od cycków.
Bra ja mojemu też chyba muszę taki obrazek powiesić bo odkąd jesteśmy razem (czyt. od 20 czerwca 2010) to mu prawie 10 kg przybyło, powiedział nawet że to moja wina bo za dobrze gotuję i on się nie może powstrzymać, a plan mamy ambitny aby do ślubu wrócić do swoich poprzednich rozmiarów od maja będzie ciężko ale się postaramy.
 
reklama
Do góry