reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kosz

:-)
Odkryłyśmy to niedawno z koleżankami. Warte polecenia dla ciężarnych, mam, które chcą ćwiczyć z dziecmi albo same i zostawić dziecko pod opieką. W Częstochowie. www.rsf.info.pl
 
reklama
My mieliśmy Coneco toledo,na początku strasznie chciałam x-landera,ale cena prawie dwa razy była taka,teraz różnice chyba są mniejsze. Ja byłam zachwycona tym wózkiem. Moje dziecko jeździło w nim 2 lata i gdyby nie to ,że ma wzrost 3 latka to by nadal nim jeździł.Wózek bardzo zwrotny,wygodny,super sprawował się na nierównościach,krawężnikach i innych utrudnieniach. Spacerówka rozkłada się na płasko,co jest ważne,bo moje dziecko miało 4 miesiące jak już gondola była za mała,tak mi rósł synek. Bez wahania mogę polecić toledo
 
witam

mam do sprzedania:
łózeczko KLUPŚ z materacykiem kokosowo gryczanym

Pościel feretti z wypełnieniem 3cz

wózek mutsy 4rider spacerówka z torbą i śpiworkiem na nóżki

łóżko kritter ikea niebieskie z materacem

cena do dogadania :)
prosze pisać na priv
 

Załączniki

  • lapin.jpg
    lapin.jpg
    38,9 KB · Wyświetleń: 89
Zapytanie ;> Administrator... strony domowej ;Stop przemoc wobec dzieci i młodzieży> wzywa > http;//gregorin1.w.interia.pl> ; `..Jeśli chcesz pomóc dziecku, poniżej znajdziesz informacje natemat> tego, co możesz zrobić.!!!!!!.............Proszę o pomoc szczególnie> finansowa i wszelką rodzaju np ubrania ,czy wszelkiego rodzaju pomoc> ;podreczniki do szkoły i itd....... _______________________ Dom dziecka> Rodzinny potrzebujący pomocy - -------- ..RODZINNY DOM DZIECKA 2...> 42-280Częstochowa ul.Kolorowa82 tel .34 3618360 .. tel kom 602 128 105> konto bankowe ; ING BS O CZESTOCHOWA 45105011421000002301533820
 
Podnoszę temat...mamusie Częstochowskie powiedzcie proszę jak u nas w mieście wygląda sprawa ze żłobkami? mamy tylko te dwa państwowe czy powstały też jakieś prywatne? Kojarzę Aniołkowo...ale czy tylko ono jest?
Niedługo trzeba myśleć o powrocie do pracy, więc będę wdzięczna za wszelkie informacje.
 
Zwracam się do Was z gorącą prośbą o pomoc.
Jestem w ciężkiej sytuacji, poszukuję pracy. Najlepiej w domu. Jestem krawcową. Mogę więc szyć dla jakiejś firmy itp. Podejmę się również innej pracy takiej jak składanie jakichś różańców czy coś w tym stylu.
Mój mąż stracił pracę, a za miesiąc będę mamą. Dlatego proszę o pomoc w poszukiwaniach:)
 
reklama
Jeśli chodzi ci o żłobek (czyli miejsce ze statusem żłobka, a co za tym idzie wysokie wymagania ze strony sanepidu itp.) to tak, są tylko dwa. Inne "przechowalnie" dzieci- czyli wszelkie klubiki, które porównują się do żłobka czy przedszkola-takich jest sporo, ale weź pod uwagę,że bez problemu może to otworzyć każdy, wystarczy tylko kasa. Kadra, jakość jedzenia itp. nie jest w tych "przedszkolach" w żaden sposób kontrolowana.
 
Do góry