reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosmetyki

Bambino mialam krem pielegnacyjny dla Cyrylki ale miala czerwona buzke po tym - a ja lubie czasem uzywac tego kremu do rak bo tak ladnie pachnie achhhh. szkoda ze Ciri nie mogla go miec. Oilatum tez mialam bo wlasnie znajoma mi polecila ale jak na moj gust to nie pachnialo niemowlakiem w skrocie nie pasowal mi ten zapach (uzywalabym gdybym musiala ale jak dziecko ma normalna skore i lubicie ladne zapachy to nie polecam)
 
reklama
A ja mam pytanko z troche innej beczki-szczegolnie do dziewczyn zza wody:-) Jaki proszek do prania kupujecie dla niemowlaczka? Znacie jakies sprawdzone marki?
 
chyba juz bylo izka o proszkach. ja mialam Lovelle w plynie do kolorow i byla super i pachniala cudownie. inne dziewczyny chwala Jelpa a jeszcze jest chyba najtanszy Dzidzius i tez ladnie wypierze. mi za bardzo zapach nie pasil. wiec jesli dzidzia nie bedzie miala zadnych uczulen to po prostu wybierz ten ktorego Ci sie podoba zapach lub cena....
 
jak tak pewnie czytacie co pisze to wychodzi ze tylko mnie zapachy interesuja hehe. ale proszek czy plyn do prania starczy na 2 miesiace (przy czestym praniu) a nawet dluzej wiec kwestia czy jest 5 zl tanszy czy drozszy to nie jest najwazniejsze (najwyzej dwa razy czekolady sobie nie kupie). najwazniejsze zeby nie bylo uczulen a jak nie ma to zapach... bo co innego????? wszystkie tak samo piora a te kolor nie niszcza kolorow...
 
Izka dziewczyny zza wody czyli my czy te zza wody od nas czyli w Pl????:-D :-D :-D Bo nie bardzo rozumiem:-D Ja tylko wiem ze u nas najlepszy (i oczywiscie najdrozszy) jest Dreft ale super pachnie i nawet jest na etykietce podane ze testowany przez lekarzy itd. Podobno jest super! jeszcze nie kupilam ale napewno ten wybiore.
 
Właśnie obejrzałam "Mamo to ja" i pediatra doradzał ostrożność w stosowaniu oliwki. Ponoć potrafi alergizować i lepsze są produkty zawierające mocznik (tu się zgadzam, od kilku lat testuję kremy z mocznikiem i są super) oraz ogórecznik jakiśtam (pierwszy raz słyszałam i nie zapamiętałam :zawstydzona/y: ).
Znacie jakieś marki zawierające te składniki?
 
co do proszku do prania to slyszalam ze jelp jest dobry,ale sama nie wiem

a tak wogole to czyktoras moglaby mi napisac jakie kosmetyki dla dzidzi kupujecie na pierwszy rzut,bo ja kompletnie nie wiem co kupic
 
Dorotka ja na sam poczatek kupuje tak: (ale oczywiscie to jest kwestia gustu i kazdy kupuje to co che oczywiscie:-) )
oliwka, balsam do ciala typu oliwka w kremie, (mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi-nie pamietam fachowej nazyw a chce to kupic na wypadek jakby oliwka byla za tlusta i niszczyla wszystkie ciuszki) plyn do kapieli z oliwka, krem na odpazenia i krem na buzie z filtrami na slonce bo u nas juz zaczynaja sie upaly a jak mala sie urodzi to slonce jest nie do zniesienia wiec nie mozna wychylic nosa dziecka z domu bez zabezpieczenia skory. Ja kupie wszystkie kosmetyki Nivea Baby. Mam nadzieje ze sie sprawdza. Czytalam same dobre opinie na ich temat i od lekarzy i od mamus. Nie powoduja wysypek ani uczulen wiec oby tak bylo! Poza tym kocham ten zapach:-D
 
reklama
Myśle że to co wymieniła Monia wystarczy na początek tylko ja bym dodała jeszcze mydełko do mycia, tylko nie wiem czy w kostce czy w płynie, chyba jednak w kostce i husteczki nasączone. Też kupuję kosmetyki firmy Nivea Baby i to juz niedługp bo za tydzień wyjezdzam do Polski a wolę kupic je tutaj w Niemczech.
Monia a skąd będziesz sprowadzała te kosmetyki bo pisałaś że nie ma ich u Was?
 
Do góry