reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Komentarze do galerii naszych maluszków :-)

reklama
Cocca to ogrod botaniczny w Bydgoszczy,mam do niego kawalek samochodem. Bylismy tam w trojke na niedzielnym spacerze.
 
dzieki dziewczyny, martttika ale mi radosc sprawilas, bo kazdy mowil ze Pola to czysty tata!;-) Zmieniaja sie te nasze bable, pewnie zanim skoncza roczek jeszcze nie raz beda podobne do mamy/taty/babci czy dziadka:)))
 
Gola dokładnie (no może z dziadkami to przesadziłaś :-)), ale ja sama po Arturze widzę, że to podobieństwo przewija się w jego różnych minkach albo od tego, z jakiej odległości i pod jakim kątem na niego patrzę.
 
Niuniunia20 Wikusia to już ładne włoski ma!!!Niedługo i kucyki zaczniesz robić.
Syl84 super sesja fajne fotki w czarno-białym tez muszę takich porobić.
Angun Arti fajny ma kombinezonik i wózek!! no i mamusia prezentuje się niczego sobie z wózeczkiem!!Uważaj na facetów jak będziesz spacerować!!
Helenka jak te dzieci szybko rosną!!i jak się zmieniają , miło Cię zobaczyć !!
Gola84 Twoja mama to laseczka nie jak babcia !!!!Widzę, że Polcia się przekonała do leżenia na brzuszku!!!
 
thn dziewczyny, margo - nawet kumpel skomentował "młoda gniewna" No takie kurcze czasem strzela miny - bez kija nie podchodź :-D
Kasente - kochany Wasz Jacuś, le ma odjechanego pajaca i smoka, gdzie to kupiliście??:-D
kupilismy pajaca w smyku:)) nie moglam sie powstrzymac:) wiem ze to pytanie sprzed miesiaca ale odpowiadam;)
 
reklama
Do góry