reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Komentarze do galerii naszych maluszków :-)

Anus0207 tez się tego obawiam, że nie będzie raczkował tylko pełzał ale zobaczymy!!
Margo Lenka superaśna!!
Wszystkie te nasze dzieciaki są fajniuśkie Sami piękny Pola to po prostu wymiata - najbardziej podobaja mi sie jej spojrzenia, Aleks jego oczy powalają, Alan super i Zosia Oluś dla mnie mój faworyt dzielny zawsze i wszędzie!!
Po prostu superrrrrr!!!!
 
reklama
margo Wasza córcia jest śliczna! :) Jaka już duzia, fajnie Wam , zdrowo rośnie:)
julianna - Ale gościu! Normalnie jaka poważna mina, i te oczka maślane, ach :)
anek - nasza Pola obraca się 360 st i tak czasem doopkę unosi, kolanko jedno podkurcza, ale do raczkowania daaaaalekooo ;) Czasem też do przodu, albo do tyłu się przemieści.
 
Mikado widać, że spotkanie Kingi z Filipem należy do udanych;) ślicznie razem wyglądają;)
Gola Polunia jaka zaciekawiona tą watą cukrową;) A Ty jak zwykle piękna kobietka;) tylko pozazdrościć!
Mycha Nadia jest cudowna! ten jej uśmiech jest super!
Mirelka ale masz piękną córcię;) A jakie ma piękne pucałki ;) Fajniutka jest!
Sabrina Sami w tej nowej fryzurce wygląda świetnie!
Helenka pięknie Oluś siedzi w wóziu;)
Winki Olinek świetnie pije sam z buteleczki;) Rewelacja! A jak mu dobrze na świeżym powietrzu;) Mamunia jak zawsze piękna!
Alma Kornelek jaki spryciarz;)
Margo piiękną masz córcię;) I piękne ma policzusie;)Słodzizna malutka;)
Julianna to spojrzenie Aleksa jest piękne! Mydlane oczęta będą podbijać serca dziewczyn! Ale wiesz on ma Twoje oczy kochana;)
 
angie Kingusia jest niesamowita i jak wcina marcheweczke oj widac ze malej smakuje nowe jedzonko ale jakie ona slodkie minki przy tym robi :-) calusy dla malej a i super slyszec Twoj glosk ;-)
 
Margo Lenka świetnie się prezentuje w wydaniu letnio-spacerkowym, duża już z niej babka! :-)
Julianna czemu Aleksik taki zatrwożony, slodkie ma oczka!
Niuniunia ta blond grzywa Wikuni jest niesamowita, jak się zawodowo umazała jagódkami !
Angie Kingunia widać zdziwiona pierwszym kęsem, ale i tak pięknie zajadała a jakie słodkie minki i piski przy tym wydaje!! Masz b.przyjemny głos!
 
mirelka ale masz słodką pyzulkę :)
ssabrinaa Sami chyba podbił serca wszystkim babyboomowych mam :), jest przesłodki
helenka Oliś jak sobie ładnie siedzi :)
winki widać że świeże powietrze Wam służy :)
alma twój synuś jest mistrzem, śmiałąm się przez pół dnia jak zobaczyłam ten filmik
margo ale Lenka jest już dużą dziewczynką, i słodziutką oczywiście :)
julianna Aleks chyba był bardzo czymś zainteresowany, cudne oczka ma
niuniunia ale Wika ma pięknę włoski, wow zazdroszczę moja Nadia ma tylko kilka na krzyż
angie ale słodka jest Kingusia, uwielbiam zdjęcia z pierwszych nie mlecznych posiłków dzieciaczków :)
 
reklama
Niuniunia - ale dobre te jagódki, śliczna blondyneczka z Waszej Wikusi :tak:
mycha- Nadia to takie pogodne, radosne dzieciątko! Piękności ! Córusia tatusia - podobni do siebie bardzo:):-D
angie- Super! Wasza Kinia zajada jakby od początku na marchewie z ziemniaczkiem była ;-D:-D:-D Mina po pierwszej łyżeczce - bezcenna! Śliczna jest ta Wasza artystka:)
 
Do góry