reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

Dieta rewelacja! Póki co 7 kg na minusie :)
wow!!!! supcio!!!

Pogoda jest straszna.
Jak tam, macie już wodę? Bo awaria głównej magistrali była. JEstm u mamy i zastanawiam sie czy jechać już do domu czy jeszcze nie ;-)

Ogólnie teraz sezon na katar. Raz ciepło, raz zimno, zaraz powieje i tak non stop od kilku dni. A od jutra podobno znowu mrozy...

my bez wody dalej :angry::angry::angry::angry::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy:
miala byc niby godzina bez wody ech
ooo, to nigdzie wody nie było??? a ja biedna chodzę i klnę,że nawet pozmywać nie mogę...a myślałam ze to tylko u nas...

U nas tylko przez godzine nie bylo wody ................z rana a teraz oki.
Ale dzisiaj wieje ..................bleeeee
 
reklama
ja tez myslalam ze to tylko u mnie wody nie ma .... i klnełam ze sie wykapac nie moge ...

a tak wogole to witam was jestem z Białegostoku jestem w 22 tyg ciazy oczekuje pierwszego dziciatka ma byc dziewczynka :) bedzie Zuzanna :) termin mam na 6 lipca:) :-)
 
ja tez myslalam ze to tylko u mnie wody nie ma .... i klnełam ze sie wykapac nie moge ...

a tak wogole to witam was jestem z Białegostoku jestem w 22 tyg ciazy oczekuje pierwszego dziciatka ma byc dziewczynka :) bedzie Zuzanna :) termin mam na 6 lipca:) :-)

Witamy!

Witam :) Moja córcia też Zuzanna :-)

bo Zuzanna to bardzo śliczne imię :) moja też miała być Zuzią ale siła wyższa :)) ech, nie ma to jak córeczka :)))

miłego dzionka wszystkim:)
 
Hej dziewczyny!!
Dawno mnie nie było i patrze ze forum sie zmieniło, mi jakos sie podoba nowa wersja.
Zrobiłam sobie małe ferie zimowe, pojechałam z mężusiem na narty do zakopanego, odpoczełam sobie troszke od moje malego brzdąca, ale bardziej psychicznie niż fizycznie hehe.

A zuzia to sliczne imie, właśnie dzisiaj sie zastanawiałam jak bym nazwala swoja córunie.

Miłego dnia wam zyczę!!
 
Cześć Dziewczynki
Nazywam się Kamila pochodzę z okolic Białegostoku. 13 stycznia urodziłam córeczkę. Chętnie dołącze do Waszego grona jeśli mi tylko pozwolicie :tak:
 
reklama
Super! Jest nas więcej :-):-):-)

Mój mąż podupadł na zdrowiu... Mam po prostu przekichane lekko mówiąc, bo staram się pogodzić i opiekę nad Zuzią i opiekę nad nim i nad domem, a do tego pisac pracę mgr, a dostaję tylko ochrzan i mówi, że jestem leniem... i weź ni płacz i się nie wkurzaj....
 
Do góry