reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

reklama
Ja się usprawiedliwiam z nieobecności, u mnie koniec roku, więc pracy co nie miara. Kalinka pewnie podzieli moje zdanie. Poza tym trza napisać sprawozdanie, a jakoś się nie chce, co dzień, po powrocie z pracy szaleję z dziećmi na placu zbaw, potem kolacja, kąpiel i spać. Weź tu znajdź chwilkę na BB.
Kochane moje, szukam dobrego neurologa dziecięcego i ortopedy i neurologa dla osoby po 55 (czyt. moja mama). Całuję! Za niecałe dwa tygodnie waaaakkkkaaaaccjjjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!
 
Dostałam, dostałam! Dziekuję i kłaniam się nisko!
Nie miałam czasu nawet do Was zajrzeć, bo na jutro mam oddać sprawozdanie ze stażu jaki odbyłam w moim dotychczasowym gimnazjum. Ufff, na szczęście skończyłam. Idę lulku...
 
Życzymy wszystkim miłych i zdrowych i słonecznych i najwspanialszych wakacji!!!!!!
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)​
 
reklama
No, dzieci śpia, to teraz spokojnie:
mam wakacje.
Nie mogę się nacieszyć ta mysla.
Entuzjazm mój nie jest mniejszy, niz dzieciaków.
Zaczynam od: Lawendowy Zakątek
Pooglądałam sobie, nawet niezłe, prawie tak dobre, jak Żuzaczkowe cudności.
:-)
Hmmm...co dalej? Zaraz w piżamce idę robić herbatkę.
Jutro wystepuję z moją młodzieżą na Dniach Narwi, spiewamy recital osieckiej.
Poza tym dostalam super książke od klasy, pzrewodnik po Polsce " Urocze miejsca".
Jedno urocze znam juz: Kalinasy
:-)
 
Do góry