reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

Do Fikolandu można iść z partyzanta ;P Ale można kupić wcześniej bilety i zarezerwować sobie salkę dla rodziców :) Mi podobało się na Lipowej. Mojej Zu też ;) Byłyśmy też w planecie urwisa - teraz przenieśli się do Białej. Tam też jest fajnie.
 
reklama
Hej laseczki.....ale zawalona robot jestem, dzisiaj do 22 a jutro 12 pracuje aaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!
A jak pogoda dopisuje i jak mam olne to z małym szalejemy na dworze.
Na Lipowej to Bajkoland i ja się piszę na przyszły tydzien :-)
Zaczęlam chodzić na fitness dla Pań z dwoma koleżankami- już drugi miesiąc i na rowwrze codzienie jezdze- super sprawa , polecam.Kondycje teraz mam superową hihiih
Oliś oki, rośnie, pyskuje i rozrabia
Pozdrawiam i całuski dla dzieciaczków
 
Hej. ja też chętnie w przyszłym tygodniu się z Wami spotkam. W poniedziałek idę do lekarza i na zwolnienie więc będę miała duzo czasu wolnego.
 
Ale ja jak najbardziej w ciągu tygodnia. Jesteśmy z Zu wolne codziennie po 16.30 :) Najlepiej po 17 :)[/QUOTE]


w piątek mam wolne to z miłą chęcią i ja się piszę
 
Dziewczyny. Teraz i ja piszę się na spotkanie..Basia skończyła już 5 miesięcy więc myślę, że możemy się już wprosić? :)
 
reklama
U mnie odpada środa i czwartek. Najlepiej piątek mi pasuje. Tylko wtedy Estara z Olisiem nie będą mogli... Sobota odpada.

Ola - wpraszaj się śmiało ;) będziemy zaszczycone Waszą obecnością :)

A gdzie Edyta? może pokazałaby Kacperka e-ciotkom ;)
 
Do góry