reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kolejny test do oceny :)

Chodzi o to, że ja mieszkam za granicą i niby cywilizowany kraj a bety nawet prywatnie nie mogę zrobić. No porażka. Więc zostają tylko testy. Odezwę się za jakiś czas i dam znać czy przyszedł okres czy może to jednak ciąża.
 
reklama
W diagnostyce chyba około 36zł +6 lub 9 zł za usługę 😭
U nas na takim zadupiu, że tak może nie ładnie się wyrażę, ceny do zarobków trochę dostosowują w szpitalnym laboratorium ale podejrzewam, że też już poszły w górę.
Ale prawda jest taka, że wolałabym już wydać te 80-90 zł (bo sprawdzałam też przyrost to liczę podwójnie) niż co chwilę kupować nowe testy i sprawdzać czy kreski ciemnieją
 
Nie wiem czy czytacie wszystkie posty ale pisałam, że u mnie nie można zrobić bety kiedy się chce. Gdyby było można już bym dawno na nią leciała. A tak poczekam jeszcze parę dni, nic mi się z tego powodu nie stanie.
 
Nie wiem czy czytacie wszystkie posty ale pisałam, że u mnie nie można zrobić bety kiedy się chce. Gdyby było można już bym dawno na nią leciała. A tak poczekam jeszcze parę dni, nic mi się z tego powodu nie stanie.
Tak, ja czytałam ale nic na to zarówno Ty ani ja nie możemy poradzić i możesz tylko testami sprawdzać w takim razie. Ja odpowiedziałam tylko na komentarz NiebieskookaEM.
 
Nie wiem czy czytacie wszystkie posty ale pisałam, że u mnie nie można zrobić bety kiedy się chce. Gdyby było można już bym dawno na nią leciała. A tak poczekam jeszcze parę dni, nic mi się z tego powodu nie stanie.
Miałam identyczna kreskę 10 dni po owulacji , kolejne dwa testy 12 doi negatywne. Zaczęła spóźniać się miesiączka i uwaga… wszystkie testy pozytywne z gruba kreska ( 33 dzień cyklu)
 

Załączniki

  • 4165D013-3B47-4628-9001-BE4681AFA5E1.jpeg
    4165D013-3B47-4628-9001-BE4681AFA5E1.jpeg
    184,6 KB · Wyświetleń: 120
reklama
reklama
Do góry