reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

reklama
ja piore w 40 st., nastawiam na delikatne.
Asiuk mi sie zdaję, ze u takich maluszków prasowanie na początku to koniecznośc, bo jeszcze ewentualne zarazki wybijasz;-)
 
A miało być tak pięknie...........zegar cofnięty o godz. Godzinka więcej snu, a tymczasem........ Paulinka obudziła się o 4 dawnego czasu i ani w swoim łóżeczku, ani nawet w naszym nie chciała już spać :-( pospała sobie wczoraj w dzień i odbiła to sobie w nocy :/ za to teraz kima, kiedy ja już wstałam...ach te nasze dzieciaczki :-) bez nich byłoby nudno. Miłej niedzieli, pozdrawiam :-)
 
niestety zmiana czsu to bardzo dlazliwy temat dla naszychg dzieciaczkow - nie wiem jak wy ale ja moja mala postara,m sie w ciagu 3-4 dni doprowadzic do nowych godzin spania i posilkow - nie mam ochoty wstawac o 5 rano ( o 6 po staremu ) - nie zawsze tak jest ale po co ? z michalem mialam ten sam problem na szczescie jest juz na tyle duzy ze sam sie przestawil momentalnie - z kamilka musze troszke powalczyc :)
tak wiec komarkowa nie jestes osamotniona ;-)
 
cześć dziewczynki..
przyjmiecie mnie do siebie? już nie jestem wprawdzie z Trójmiasta, bo mieszkam w Bolszewie za Wejherowem, ale w Trójmieście pracuje, to chyba się łapię?
 
ivi witamy :)- im nas więcej tym ciekawiej :-) Idzia a no leci ten czas jak szalony...w czwartek Paulinka kończy 2 miesiące, a tak niedawno ją rodziłam...słyszałyście o limitach w szpitalach na porodówkach? chodzi o to, że przyszła mama, która nie zmieści się w limicie narzuconym przez NFZ, nie będzie mogła urodzić w szpitalu, który wybrała i w którym czuje się bezpiecznie. No i co Wy na to? Podobno rozporządzenie w tej sprawie podpisał już prezes NFZ :-( Pozdr.
 
reklama
Do góry