reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

reklama
dzięki dziewczyny:-)
też najładniejsza wydaje mi się nr 2:-)

Marta jak tam, samopoczucie??

Martyna: jak się miewacie?? już samie jesteście??

niby wybór wizytówki,to nic trudnego, a tu okazuje się, że dla mnie tak:-p
 
Głowa mnie boli...
Byliśmy dzisiaj na naukach ksiądz pogadał niecałą godzinkę i do domu.Teraz w czwartek spotkanie z proboszczem,jutro fryzjer, w środę kosmetyczka,ale nie przyszły jeszcze moje buty :wściekła/y: Już tydzień idą i jak nie doją do środy to nie wiem co zrobię...Boso pójdę
 
każdy przed ślubemmusi to przejść,nie ma rady;-)

idę coś zjeść, normlalnie przez te 2 tyg głodówki, to teraz muszę nadrabiać:baffled:

dobrej i spokojnej nocki:-)
 
U nas nic ciekawego, czyli monotonia. Ja znowu sama z małym, Patryk w pracy. Poniedziałków w ogóle nie lubie, nic mi sie nie chce nigdy i do tego ta pogoda.... Szaro buro i ponuro :-( Mam dosyc tej delegacji, wiecznie sama, dobrze ze mama jeszcze wpada czasem.... No a u Patryka niby cos wspominają o jakiejs budowie w Gdańsku, ale czekają na jakies pozwolenie jeszcze i to sie ciagle odwleka w czasie, wiec nic niewiadomo kiedy... Na miejscu zadnej pracy teraz dla niego nie ma, wiec dupa... No i jeszcze z mamą mam troche problemy, bo to uparte jak osioł, do lekarza nie pojdzie, chociaz wołami bym ciagneła, nie da sobie nic przetłumaczyc i ogolnie nie fajnie.... To sobie pomarudziłam...
Ehh u której z Gdynianek wszyscy zdrowi? Może jakas kawka albo cos?? Mam dosc siedzenia sama... pfffy
No i jeszcze dzisiaj potwierdzili u córeczki jednej z moich pazdziernikówek Zespół Turnera, wiec jakos mi tak smutno dzis...

Buziaki ciotki klotki :-)
 
Mi osobiście z metod wychowawczych bliska jest idea attachment parenting - mimo że nie nosiłam dzieci w chuście ani nie spałam z nimi w wyrku, to jakoś tak do mnie przemawia. Polecam stronę Dzikie Dzieci - Strona dla rodziców! - jakoś do mnie duzo artykułów trafiło. :tak:

Cris - co do wizytówek to mam jedną uwagę do tej / tych z grafiką ulubioną - żebyś zrobiła trochę mniej siny ten obrazek z dzieckiem - nie wiem, jakoś tak mi się niezdrowo kojarzą te sine cienie. Moze wrzuć w opcji sepia całe? Albo całe sine (niebieskie ;-)) i zobaczymy jak wygląda? Dla mnie opcja 1 i 2 jest lepsza niż 3 ze względu na pogrubione motto - pierwsze tło bardziej mi się podoba bo jest żywsze. Mogłabyś napis "macierzyństwo jest piękne" minimalnie przesunąć w prawo - żeby się nie stykał z obrazkiem. :sorry: Ale mi osobiście jakoś się bardziej te zdjęcia ciążowe podobają :sorry: Chociaż wszystkie są fajne of kors, więc wybierz jak ci pasuje - tylko wrzucam uwagi swoje jak prosiłaś :happy:
 
Cześć dziewczyny
Długo nie pisałam, ponieważ na nic nie miałam ochoty (szczególnie na komputer). W zeszłą środę poszliśmy z małym na 1 szczepienie: pneumokoki. Po zważeniu dziecka wyszło, że mały jest za chudy (10,1= 10 cent.) i pediatra kazał nam się udać do endokrynologa. No i wczoraj byliśmy. Doktor przejrzał wszystkie jego wcześniejsze badania i powiedział, że wszystko jest ok. Więc mi spadł kamień z serca. Pewnie jest to uwarunkowane genetycznie bo mój mąż też był zawsze chudy i mały. Mówiła też, że dla upewnienie się możemy iść jeszcze do gastroenterologa. No i chyba pójdziemy.
Wczoraj jak przyszliśmy ze szpitala to mały do 23 nie chciał spać, a jak usnął to się obudził po 1,5h z takim wrzaskiem, że chyba było go słychać na skwerze.A mój mąż musiał o 3 rano wstać bo na 7 musiał być w W-wie.Więc ja się znów zamartwiałam o jego podróż no i o małego co mu się stało. A dzisiaj rano patrzę, a tu ostatnia 4 się pojawiła. Tyle o nas.
Mamo w boju mi się podoba ta 1 wizytówka, ale z tych wcześniejszych.
Marto jeszcze tylko 4 dni, dużo spokoju Ci życzę, no i przed snem melisa.
Co do tematu mieszkań to strasznie Wam zazdroszczę tych dużych mieszkań i urządzania pokoików dla maluchów. My musimy poczekać na zmianę mieszkania, ale to dopiero jak wrócę do pracy.
Ivi Tymek jak to mężczyzna lubi possać cyca.
Iza jak tam po balu?
Karolinko jak tam Wam się żyje w trójkę.
Pozdrawiam
 
reklama
hej dziewczyny:-), witam nowa kleżankę , i hause po dlugiej nieobecności:-)
a co z Caroliną???:confused2:
Iza obejrzalam fotki na twojej stronie , ale mialam zaleglości, piekne kobitki piekne zdjęcia
Martynka nie martw sie;-), jak mi przedluza leżakoanie w domku zapraszam do siebie:tak:-wszystkich , którym nie straszna taka podróż:rofl2:
Marta trzymaj sie dzielnie , nie daj sie stresowi, pomysl o milych chwilach:-p
Aniu ..cięzki temat z tą Norwegią, cięzko mi tam sie żylo, zdecydowaliśmy , że dzieci będą chodzic do polskiej szkoly tutaj i tu będziemy życ, bo w końcu meśuś wróci.....napewno tam pojadę dopoki Czarek nie zacznie zerówki:tak:.
Cris sliczne wizytowki , mi najbardziej się podoba te twoje pierwsze co wkleilaś z brzusiem,
widzę , że konwersacje sie sie rozszerzyly co do języków:rofl2: obcych :-D, ja tam tez przystaje , że po 5 roku , nie wiem co mnie naszlo , że chcialam wcisnąc Czarka na ten angielski:sorry:a chlopak sie nie mógl odaleźć:no:, widzę , żę Cris przeszla to na swojej skórze i moja teoria się potwierdzila.
ja jeszcze siedze w domciu , Czarek ma końcówke antbiotyku i sporadycznie kaszle:-(, po poludniu mma wizytę u gina, do dzisiaj też mam zreszta zwolnienie lekarskie i mam lekkiego stresa czy dostanę dalej bo praktycznie czuje sie dobrze...i jeszcze dzisiaj odbieram autko z warsztatu i jadę tam pierwszy raz od wypadku samochodem...:-:)baffled:, no i wgole kwota jaką zaplacę za naprawę po trochu mnie przygniotla:szok:.
Laseczki a jakie macie plany walentynkowe , czy bojkot tego swięta, ja chcialabym gdzieś się urwać , ale kino zawalone , w teatrze bylismy dwa tygodni temu, a propo na luty jest fanatastyczny repertuar na dużą scene w T.MUZYCZNYM, polecam:tak:.No nie mam pomyslu:no:, nawet w trójkę coś rodzinnie porobic weekendowo , chociaż maly chory to też nie wiem czy sie urwę ....:wściekła/y:
 
Do góry