reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Najlepsze życzenia miesięcznicowe dla Kingi i Lenki!

Mam dziś nerwa przeogromnego i gdybym umiała to ziałabym ogniem.. >:D
 
reklama
Agula ty coś płaciłaś za wizytę u Szemryka?? Ja się do niego wybieram bo mam dosy blisko :)
Ostatnio Wiki bije wszelkie swoje rekordy zasypia o godz 22.30 >:D >:D >:D
 
Isska, 25 zeta kosztuje wizyta...

A ja chyba popełniłam foux pas.. "teściowa" oznajmiła, ze chcą kupić małej krzesełko do karmienia na gwiazdkę, i ze wybrali jakies tam, a ja spytałam tylko, czy na kółkach, bo jak szukałam to zależało mi na przesuwaniu.. No i jej się chyba przykro zrobiło, bo taki z kółkami jest droższy i ten,co oni chcą kupić to napewno nie będzie się podobał i takie tam.. jessuuu ... Przyzwyczaiłam się chyba do bezpośrednich rozmów z moją mamą, i jak mi coś nie pasi to mówię - po co coś ma stać potem w kącie albo wisiec na allegro  ;) Ale ona chyba nie zna mnie za dobrze i wyszło jakoś tak głupio  ::)
Dobrze, ze chociaż pomidorówka jest ok  ;D
 
Wszystkiego NAJ dla Kingusi i Lenki!!!

Ależ Kinga już duża jest!!!Podejrzewam,że jakbyśmy się spotkały wszystkie,to nie byłoby aż tak widać różnicy miedzy naszymi bąbelkami!O ile ząbkowe dzieciaczki się nie uśmiechną  ;D

U mnie lipa.Ważyłam dziś Dawida rano i bardzo się zmartwiłam- od zeszłego tygodnia nabrał 30gr,więc w zasadzie to tyle co nic.Wogóle przez miesiąc może 200-300 gr.Chyba w końcu zacznę to sobie zapisywać.No i teraz zagdaka,co jest ???
Mleczko w cyckach jest,ale jak juz wpomniałam,on onstatnio strasznie nerwowy przy jedzeniu jest,wije się i wścieka nie wiadomo o co.Postanowiłam,ze przez tydzień bedę go dokarmiac kleikiem ryżowym z moim mlekiem,a jak nie wiele to da to do lekarza :(  Może to brak apetytu na zęby.Nie wiem co myśleć.

Aga nie ma to jak bezpośredniość  8)

Isska,znam ten ból.Dawid jeszcze nie dawno też tak chodził spać.

Co to jest ten piesek Zebulo?Ja jakaś nie na czasie jestem...
 
Dzis u nas swieto! Pierwszy dzien zaczynalam zajecia o 8.00 i o 11 bylam juz w domciu :p Calutki dzien poswiecilam mlodemu, byl przeszczesliwy!!!! JAK JA WAM ZAZDROSZCZE URLOPU!!!
DAMAYANTI- a jestes nauczycielem mianowanym? Bo mnie czeka skladanie teczki i egzamin w grudniu 2007 i juz sie boje! Moj Mateusz Nan1 nie tolerowal, przeszlam wiec (za rada pediatry) na Bebilon niskolatktozowy, jak skonczyl 4 miesiac (pediatra mowila, zeby poczekac i stopniowo wprowadzac inne mleczko), to ja sama zmienilam je na Bebiko2 i jest ok. Moim zdaniem, jezeli Kindze sluzy i akurat nie masz zapasu Nan1- zmieniaj smialo na Nan2! No, ale nie jestem pediatra...

DAWIDOWA ile wazy Twoj synek? Bo moj w 5 miesiacu (bez 2 dni) wazyl 7350, niby 25 centyl? Lekarz mowi, ze ok, ale sama nie wiem, bo synek kumpeli z sali pologowej (2 dni mlodszy) wazy 8900 (na karmieniu mieszanym).

E-MAMO dobrze, ze z malutkim oczkiem jest w porzadku! Trzeba byc dobrej mysli!

W sobote robie imprezke rodzinna. macie moze pomysly na jakies danie takie, ktore mogloby zaskoczyc? Mam na mysli cos innego niz salatka warzywna, kurczak pod kazda postacia, przetrenowana i niezmordowana lazanie itp. Macie jakies pomysly?
 
Ale pogoda butelkowa za oknem, nic dziwnego, ze Kinga znowu śpi ;)
Keterek - do mianowania to jeszcze u mnie daleka droga :( W czerwcu dopiero przestałam być stazystą, bo dopiero od tamtego roku szkolnego udało mi się zrobić staż, dopiero dostałam etat w swoim zawodzie - bo jestem po polonistyce, do szczęścia potrzebne mi było choć pół etatu z polskiego. Teraz mam luzy, o teczce pomyslę za jakieś 3 lata, wg przepisów nowych...
No zmienię Kindze to mleczko, jak wypije nan1. Ta 2 ma chyba więcej kalorii, a Kingula żarłok mały sporo potrzebuje... Po tej marchewce taka brzydką kupke zrobiła, a namęczyła się przy tym, jak nigdy dotąd.
I pytanko mam znów ;) jak piła juz soczek jabłkowy, a po samej marchewce zbita kupka, to mozna jej marchewke na obiad dać, soczku na deser po jakims czasie?? To się chyba wyrówna wtedy...
 
DAMAYANTI- a podawalas Kindze jablko tarte? W formie deserku np. z BoboVity? Jablko ma dzialanie rozluzniajace a marchew zbijajace. Mateuszowi jakos soczki nie smakuja, woli herbatki z Hippa, wiec codziennie daje mu jablko lub jablko z bananem- kupka wtedy jak za starych czasow diety mlecznej ;)
A ja powoli sie do roboty zwijam... Pa pa!
 
Ale się rozpisałyście przez te 2 dni, że nie pamiętam już co komu odpisać. W kinie było fajnie, fil- bajka nie za specjalny i strasznie krótki, ale za to Kubula mial radochę, jak Majunie mógł za rączkę potrzymać. Chyba cos sie kroi- Aga nie unikniemy tego ;) Po kinie pojechaliśmy w odwiedziny do Magdy i Mikołajka. Mały strasznie się męczy- tyle ząbków na raz mu wychodzi. Ale jak wpadł do iego młodszy kolega to przynajmniej mial na kim swoje ząbki próbować. Biedny Kubus nie wiedział co się dzieje,a Mikuś wykorzystywał fakt, że jest troszkę większy i silniejszy. Niezły ubaw miałysmy z Magdą.
im0006795fx.jpg


im0006845bc.jpg


im0006853gj.jpg


Madziu dziekuje za pyszna herbatke i mam nadzieje, że niedługo znów się zobaczymy. Tylko Kubulka w obronie podszlifuję ;)


Mój mały też lubi najbardziej Bobovite i Gerberka. Z kupką u nas nie ma problemu, chociaż ostatnio Kubulek bardzo się na sapie, spoci i cały czerwony robi przy robieniu kupki ;D

Merka jeszcze raz gratulacje z okazji ząbką Lenki. !!!

Agula a teściowa się nie martw, to prawda, że teoszkę gafę walnęłaś, ale na pewno Ci wybaczy ;)
Edytka super, że z oczkiem małej juz ok. I mam nadzieje, że to był ostatni zabieg.
Prezentów światecznych jeszcze nie obmyślałam, ale chciałam kupić taki samochodzik- ala chodzik, że dziecko go pcha i uczy siw chodzić.
Zmykam do mojego koperka. Pozdrawiam
 
reklama
Do góry