reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Klub Mamy w Krakowie

Witajcie Drogie mamy :) Jestem 20-letnią przyszłą mamusią-poród planowany 14 lutego.Jestem w 5 miesiącu ciąży i z chęcią pochodziłabym na jakieś zajęcia dla ciężarnych(joga,taniec itp.) Wiecie może czy w Krakowie są organizowane takie "akcje" ? Bardzo mi na tym zależy.Mąż w pracy a ja ciągle w domu tracąc dobry nastrój i formę :(
 
reklama
witam ja jestem mama 19 miesiecznej coreczki i w 13 tyg drugiej ciazy, co prawda mieszkam pod krakowem ale bardzo chetnie spotkam sie z innymi mamuskami i przyszlymi mamuskami :-)
I rowniej poszlabym ja jakies zajecia dla ciezarnych glownie dletego ze mam takie zalecenie od kardiologa, ale tez dla samej satysfakcji i lepszego samopoczucia. Tak ze bede tu zagladac, niestaty narazie rzadko bo czekamay na podlaczenie stalego lacza, ale moze za ok tydz juz bede codziennie. Pozdrawiam
 
no no, widzę, że spotkanie już prawie dogadane, coraz więcej mamusiek sie zgłasza;-) i my bysmy się chętnie spotkali, ale narazie niestety siedzimy w domu, bo wszyscy zakatarzeni:-( juz jakieś choróbsko nas odwiedziło:-( ale jak tylko się wykurujemy to chętnie do Was dołączymy:-)
 
no no, widzę, że spotkanie już prawie dogadane, coraz więcej mamusiek sie zgłasza;-) i my bysmy się chętnie spotkali, ale narazie niestety siedzimy w domu, bo wszyscy zakatarzeni:-( juz jakieś choróbsko nas odwiedziło:-( ale jak tylko się wykurujemy to chętnie do Was dołączymy:-)

u nas też jakiś katar się pokazał oby przeszedł wrrr chyba do żłobka przyszło jakieś chore dziecko ale juz aplikuje witaminki i syropki może się uda wyleczyć
więc i Wam życzę zdrówka
 
a mnie z kolei (chyba) grypa żołądkowa dopadła.Tak sie denerwuję że to zaszkodzi maluszkowi ;( Wiec dziewczyny z racji bezpieczenstwa nie wychodze na razie do ludzi ale mam nadzieje,ze szybko mi przejdzie grypa jak i rekonwalescencja. W jakim jestescie wieku mamusie?
 
reklama
mi na szczęście już przechodzi, tylko katar się uczepił i mi nie daje spokoju, Natce tez na szczęście syropki pomagają i widać poprawę:-) tylko Szymek coraz więcej smarka:-(

ja 21;-)
 
Do góry