reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kłopociki i radości listopadowych Mam

nineczka współczuję tego stresu szpitalnego:-(, najważniejsze że już w domu :happy:, ciekawe co powie neurolog.

Lucyann nie wiem co poradzić, faktycznie to problem z takim zwierzaczkiem, a ktoś z rodziny nie mógłby się poświęcić dla dobra Remika? A te lekarstwa to mogłyby być tańsze, bo to w końcu o zdrowie chodzi a nie nasze jakieś widzimisie. My niby ostatnio nie chorujemy, oprócz jakiegoś przeziębienia, a i tak nie wiem na co w każdym miesiącu zostawiamy tyle pi w aptece :eek:.
Nie stresuj się tyle, bo to nie pomaga laktacji, ani Chomisiowi. Może to tylko dzisiaj coś mu się odwidziało, zrobił sobie dietkę :-pChciałabym Ci przesłać jakieś pozytywne wibracje, trzymaj się cieplutko. :-):yes::-)
 
reklama
Lucy, ja też musiałam się pozbyć mojego persa. Na szczęście koleżanka z pracy się zlitowała i u niej sobie mieszka. My za nim tęskniliśmy, odwiedzaliśmy go u niej a ta cholera kocia nas olała :baffled: Wyszło na to, że gdzie jego miska tam mu dobrze :-D

Biedny ten twój Chomiś, mały chorowitek :no: Trzymaj się, wkrótce będzie lepiej!!!

 
biedne dzieciaczki...najgorsze jak Brzdące chorują...
całuski i uściski dla Chomiczka i Nineczki...oraz obowiązkowo dla ich dzielnych mam...
 
Lucy i Nineczka-czytam i tak mi przykro, że Wasze Maluszki mają kłopoty ze zdrowiem...Tak na odległość to nawet pomóc jakoś znacznie nie można, ale myslę, że jak Wt popiszecie, a my poczytamy i przeslemy życzenia zdrówka i przyjazne fluidy to też coś. ZDROWIA dla wszytskich Maluszków i ich Mam!!!!
 
oj biedne dzieciaczki:-(takie malutkie a tak chorują...Lucy, nineczka trzymajcie się dzielne mamusie i mnustwo zdrówka sieciowo przesyłam:tak:mama i Paulina
 
kobietki niedawno wróciłam z rehabilitacji z maksem bo mały ma asymetrię ułozeniową ciała. pani doktor zaleciła 3 łatwe i mało skomplikowane ćwiczenia. asymetria jest malutka tak więc za 2 tyg. powinno być ok. pilnujcie wasze cukiereczki i jeśli zauważycie, że maleństwa mają jedną raczkę słabszą od drugiej lub podczas spania wyginają się w tzw. rogalik nie lekceważcie tego bo im starsze tym trudniej to skorygować.
 
Dziewczynki od porodu borykam sie z takim problemem. Jak wloze noge w but na wysokim obcasie to po pietnastu minutach nie moge juz isc ( w plaskich butach po dwoch godzinach )Dretwieje mi srodkowy palec i podbicie wrecz pali. Poszlam dzis do ortopedy neurologa, stwierdzil ze to nerw podraznia, bo ciezar ciazy mi wplynal na splaszczenie stopy. Zalecil specjalne wkladki i powiedzial ze przejdzie ale ja nie o tym otoz ustawil mi kregoslup i mowil, ze po ciazy powinno sie ustawic raz kregoslup i to do 3 miesiecy, bo to co bylo luzne ( stawy itd ) wraca na swoje miejsce ale czasem cos tam niewlasciwie sie zazebi i moze powodowac dolegliwosci.
\ufff ale sie napisalam, to dla tych mamus z bolacym kregoslupem.
 
reklama
A ja mam ogromny problem z zasypianiem. Maja b. często zanim zaśnie krzyczy, macha odnóżami, kręci główką i nic nie pomaga. Czy Wasze dzieci tez tak sie "wyciszają"??? Zmniejszyłam jej ilość bodźców, smoczka i mojej ręki nie chce (chyba, że w końcowej fazie, jak juz pada ze zmęczenia)...Czy któraś może coś poradzić?
 
Do góry