reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Klinika

reklama
W Gdańsku Doktor Gross-Kępińska. Nie ma lepszej! I nie traktuje pacjentów jak reszta w Invicta... Polecam z całego serca. Widać różnicę. Jej zależy na pacjencie, reszcie bardziej na masówce, a problem niepłodności jest okrutny i każda z nas chce minimum ludzkiego podejścia...
 
W Gdańsku Doktor Gross-Kępińska. Nie ma lepszej! I nie traktuje pacjentów jak reszta w Invicta... Polecam z całego serca. Widać różnicę. Jej zależy na pacjencie, reszcie bardziej na masówce, a problem niepłodności jest okrutny i każda z nas chce minimum ludzkiego podejścia...
A nie uważasz, że gdyby pani doktor faktycznie była tak dobra, to nie musiałaby mieć spamera, który ją rozsławi?
 
No to Ci odpowiem... Moja historia wyglądała tak - od kilku lat staraliśmy się z mężem o dziecko. Trafiliśmy do Invicta w Gdańsku. Uparłam się do Doktora Zielińskiego, bo wszędzie Go polecali. Najpierw szereg badań, potem przekładana wizyta, potem jeden Doktor, bo naszego nie ma, kolejna wizyta, kolejne tłumaczenie się z czym mamy problem i kolejny doktor, potem raz może Zieliński i potem kolejny lekarz, bo ten znów nie ma czasu i znów historię opowiadasz od nowa. Pewnego dnia, w bardzo kluczowym momencie telefon, że wizyta odwołana, więc ja w płacz... Wtedy Mąż "porozmawiał" z Opiekunką, która wielce zmęczona stwierdziła, że zapyta Pani Doktor Kasi czy nas przyjmie, bo jest. W przygotowaniu do Invitro liczy się czas - czas podania leków, czas od jednej wizyty do drugiej, czas, żeby w punkt przyjąć zastrzyk. Ten czas był dla nas bardzo ważny! I Doktor Katarzyna nam go poświęciła! Pojechaliśmy zrezygnowani, wkurzeni i zniesmaczeni do Doktor Kasi. Po wizycie u Niej od razu przepisaliśmy się do Niej. I od tej pory nasza walka o Dzidziusia stała się dużo bardziej prosta, przejrzysta, zdecydowanie milsza i co najważniejsze ZAKOŃCZONA SUKCESEM! Czy Pani Doktor potrzebuje spamera, który ją rozsławi? Nie wiem - ale jeśli mój komentarz, opinia, informacja na forum pozwoli komuś cieszyć się z upragnionego maleństwa, a Jej dać kolejnego pacjenta, to dlaczego miałabym tego nie zrobić? Są lekarze w invicta, którzy są rozsławieni jak wyżej wspomniany Doktor i mają full pacjentów i część z nich w dupie tak jak mnie. Ja się na to nadziałam i będę spamerem Doktor Kępińskiej jeśli tak chcesz to nazywać. Tylko i wyłącznie dlatego, że naprawdę się wyróżnia wśród tych lekarzy. Czy jest świetna? Jest! Nam się udało za 1szym razem tylko dzięki Niej!
 
No to Ci odpowiem... Moja historia wyglądała tak - od kilku lat staraliśmy się z mężem o dziecko. Trafiliśmy do Invicta w Gdańsku. Uparłam się do Doktora Zielińskiego, bo wszędzie Go polecali. Najpierw szereg badań, potem przekładana wizyta, potem jeden Doktor, bo naszego nie ma, kolejna wizyta, kolejne tłumaczenie się z czym mamy problem i kolejny doktor, potem raz może Zieliński i potem kolejny lekarz, bo ten znów nie ma czasu i znów historię opowiadasz od nowa. Pewnego dnia, w bardzo kluczowym momencie telefon, że wizyta odwołana, więc ja w płacz... Wtedy Mąż "porozmawiał" z Opiekunką, która wielce zmęczona stwierdziła, że zapyta Pani Doktor Kasi czy nas przyjmie, bo jest. W przygotowaniu do Invitro liczy się czas - czas podania leków, czas od jednej wizyty do drugiej, czas, żeby w punkt przyjąć zastrzyk. Ten czas był dla nas bardzo ważny! I Doktor Katarzyna nam go poświęciła! Pojechaliśmy zrezygnowani, wkurzeni i zniesmaczeni do Doktor Kasi. Po wizycie u Niej od razu przepisaliśmy się do Niej. I od tej pory nasza walka o Dzidziusia stała się dużo bardziej prosta, przejrzysta, zdecydowanie milsza i co najważniejsze ZAKOŃCZONA SUKCESEM! Czy Pani Doktor potrzebuje spamera, który ją rozsławi? Nie wiem - ale jeśli mój komentarz, opinia, informacja na forum pozwoli komuś cieszyć się z upragnionego maleństwa, a Jej dać kolejnego pacjenta, to dlaczego miałabym tego nie zrobić? Są lekarze w invicta, którzy są rozsławieni jak wyżej wspomniany Doktor i mają full pacjentów i część z nich w dupie tak jak mnie. Ja się na to nadziałam i będę spamerem Doktor Kępińskiej jeśli tak chcesz to nazywać. Tylko i wyłącznie dlatego, że naprawdę się wyróżnia wśród tych lekarzy. Czy jest świetna? Jest! Nam się udało za 1szym razem tylko dzięki Niej
Jak ktoś wbija na forum, siedzi na nim niecałą godzinę i jedyne co robi to podbija stare tematy, w każdym reklamując to samo, to jest spamerem. Zgodnie z wytycznymi uokik takie wzmianki powinnaś oznaczyc jako reklamalub post sponsorowany. Mozesz to przekazac szefowi.
 
Do góry