reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kino na maksa !!

reklama
127 godzin widziałam warte obejrzenia

Kamcia, tez ogladalismy Terminal wczoraj, fajny film a na n-tv jeszcze lepszy :-)
Sandlulinska zaraz zerkne co to za filmik

Anavera, ja uwielbiam Lostów, ale ogladam w tv co tydzien 2 odcinki na TVP1, choc nie powiem kusi zeby sciagnac i obejrzec wszystko ;-)
 
A ja wczoraj oglądałam Definetly maeby (napewno być może), American gangster polecam
Fajny jest tez dramat Jedyna prawdziwa rzecz, i nadzwyczajne środki.
 
Anavera oz ty, teraz to kusi mnie jeszcze bardziej :-D supernatural nie znam o czym to?
A masz moze Gptowe na wszystko?
Jutro planuje obejrzec Into the wild bo ma swietne recenzje
 
reklama
A ja sie wczoraj wkurzyłam, bo ogladałam jak co tydzien Lostow i nagle ucieli na TVP1, puscili reklamy a pozniej inny program, a okazalo sie ze jest to oostatni odcinek!!!
nie wiedzialam ze to jzu koniec, liczylam na jeszcze jeden sezon, a tu juz finał, no i nie wiem jak sie skonczylo, haha dalej w niepewnosci bede zyc, zartuje musze sobie na necie poszukac
 
Do góry