reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kino na maksa !!

reklama
127 godzin widziałam warte obejrzenia

Kamcia, tez ogladalismy Terminal wczoraj, fajny film a na n-tv jeszcze lepszy :-)
Sandlulinska zaraz zerkne co to za filmik

Anavera, ja uwielbiam Lostów, ale ogladam w tv co tydzien 2 odcinki na TVP1, choc nie powiem kusi zeby sciagnac i obejrzec wszystko ;-)
 
A ja wczoraj oglądałam Definetly maeby (napewno być może), American gangster polecam
Fajny jest tez dramat Jedyna prawdziwa rzecz, i nadzwyczajne środki.
 
Anavera oz ty, teraz to kusi mnie jeszcze bardziej :-D supernatural nie znam o czym to?
A masz moze Gptowe na wszystko?
Jutro planuje obejrzec Into the wild bo ma swietne recenzje
 
reklama
A ja sie wczoraj wkurzyłam, bo ogladałam jak co tydzien Lostow i nagle ucieli na TVP1, puscili reklamy a pozniej inny program, a okazalo sie ze jest to oostatni odcinek!!!
nie wiedzialam ze to jzu koniec, liczylam na jeszcze jeden sezon, a tu juz finał, no i nie wiem jak sie skonczylo, haha dalej w niepewnosci bede zyc, zartuje musze sobie na necie poszukac
 
Do góry