reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kino na maksa !!

reklama
Ogladnelam "1408" i sie rozczarowalam:-(myslalam, ze bedzie straszniejszy, moj J usna w polowie :confused2:. Dla lubiacych mocne kino to polecam "The Collector", naprawde dobry:-)
Wczoraj ogladalam "Untraceable" -fajny, ze to rekordy ogladalnosci w moim domku bije "Wall-e", Norbert go uwielbia :laugh2::laugh2:
 
hey i jak tam nic nie ogladacie?
Polecam Conviction, swietny film!!!
Wczoraj oglądalismy "Black Swan" (Czarny Łabędź) jak dla mnie średnio, ale zalezy co kto lubi, film specyficzny i dla inteligentnych bym rzekła :-D bo trzeba trochę pogłowkowac aby domyślic sie o co chodzi, ja np miałam kłopot z przekazem :-D
 
Ja z P się przymierzamy do "Conviction",może w weekend zaliczymy:tak:
Bardzo mi pomagają Wasze opinie,pooglądałam sobie zwiastuny tych filmów,które polecacie i parę tytułów zapisałam ,będę je wałkować:-DAle okazało się też,że ja po prostu nie mam głowy do tytułów bo niezłą część tych filmów widziałam,tylko nie wiedziałam,że o te chodzi:-D"Efekt motyla" na przykład:tak:Ale tylko pierwszą część i nawet nie wiedziałam,że jest kontynuacja więc na pewno obejrzę.
A w zeszły weekend zaserwowaliśmy sobie "Paranormal Activity" 1 i 2:tak:Nam się podobało,ale to trzeba faktycznie lubić takie filmy:-)
 
Ja zrobiłam sie maniaczką filmową odkąd mam n hihi i oglądałam ponownie Terminal polecam. Teraz oglądam Uninvited-nieproszeni goście.
 
My ostatnio skonczylismy Lostow, zrobilismy sobie maraton kilkudniowy i obejrzelismy ich od pocztaku do konca cale 6 sezonow.Zakonczenie mnie rozczarowalo.Ale niestety filma ma ta specyfike ze jak straci sie choc 1 odcinek to trudno sie rozeznac. Dzis zamierzam obejrzec Burlesque jak skoncze to napisze co o niej mysle.
 
reklama
Do góry