reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"KINDERBAL"-naszych paździoszków

no to Haneczka będzie miała super torcik :)

sylwia76 strasznie dawno cię nie było :) A co do dnia to masz racje to chyba ważniejszy dzień dla nas mam niż dla naszych brzdąców :)

Ja u Kacpra obstawiam kieliszek to będzie typ balangowicza :-D:rofl2:
 
reklama
A Ja jutro wysylam jacka po prezenty dla stasia, kupilam na allegro ale facet z lodzi wiec mozna odebrac osobiscie, ale pewnie nie wytrzymam i od razu mlody prezenty dostanie:rofl2: A ciesze sie bardziej niz on:laugh2:
Tort juz tez mamy wybrany, musze tylko zamowic, roczek bedziemy robic jeszcze wmieszkaniu 24:tak:
 
Czarna mam wielka prosbe - wysylalbys jeszcze i mi instalki do PictureCollageMaker,? :-) Bylalym bardzo wdzieczna :-) wprawdzie sciagnelam ten program z neta ale wydruki mam z napisami ze to nie zarejestrowana wersja czy cos tam.
Jak dasz rade to na cyrulka@op.pl ;-)
 
Sylwia76 super że imprezka udana :tak: ja też czuję że mokre gały cały dzień będę miała :tak:
Oj tak, dla Ciebie to tez bedzie wyjatkowy dzien,ale to beda łzy szczęscia :-)

Ja sama jestem ciekawa co mój chwyci ale stawiam na kieliszek i właśnie długopis:cool2:
A moze Cie zaskoczy i kieliszka nie wezmie?ja niby nie wierze w te przesądy,ale modliłam sie,by kieliszka nie wybrał :-)

sylwia76 strasznie dawno cię nie było :) A co do dnia to masz racje to chyba ważniejszy dzień dla nas mam niż dla naszych brzdąców :)
Ja u Kacpra obstawiam kieliszek to będzie typ balangowicza :-D:rofl2:
Marmo, najczęsciej nie mam kiedy pisac,a potem mam takie zaległosci i jestem tak daleko z Waszymi tematami,ze nie wiem gdzie co napisac i nie pisze nic..ale wracam tutaj z przyjemnoscia i bardzo lubie poczytac co u pociech pazdzienrikowych słychac a jak zobacze jeszcze znakome nicki, nowe zdjęcia dzieciaczków,to az serducho mi sie smieje :)

A moze jak Kacper wybierze kieliszek, to zostanie kiperem? :-D
 
Kolejny temat związany z imprezką.

MENU

Laski pisać co robicie lub robiłyście. Jakie dania dla dzieciaczków jakie dla dorosłych. Podrzucajcie pomysły.
 
Czarna mi tez mi tez :-D
m.jacko@wp.pl :-)

wysłane

Marma u mnie spacjalnego Menu nie bedzie bo dzieci praktycznie jedza co my wiec luzuje. na pewno jakies różne miecha, sałatki, bagietki, moze pieczone ziemniaczki. Owoce a potem ciasto tort i kawa. ja nie robie typowego obiadu ;-) co prawda bedzie na ciepło ale kazdy bedzie jadł co chce:-p No może pokuszę sie na rosołek dla najmłodszych:rofl2:

kaka miałam sie pytać podkład pod zdjecie na opłatek sama robiłas czy to ich propozycja???
 
Na allegro masz mase wzorów opłatków. ja tylko fotke wyslałam i podałam kod wzoru. Pani mi podesłała do zaaprobowania projekt i tyle;-)

Co do menu: schabik pieczony, mielone, leczo, sałatka warzywna, suróweczki, ziemniaczki, szapmanik i winko, torcik i babka;-) W sumie z nami będzie 12 osób.
 
No właśnie a ja mam problem bo u mnie będzie sporo dzieciaczków w wieku od 9 do 3 lat więc zastanawiam się co dla nich przygotować aby chciały to zjeść :)
 
reklama
U nas tak jak u Kaki bedzie 12 osób z Maciusiem 13 :-) ja robię flaczki, devolaje, zrazy i karkówkę z mięsa , do tego ziemniaki i surówki. potem podam torcik i jakies 2 rodzaje ciasta, kawke , owoce i jakies cukierrki. i jakby mieli zostac na kolacje to asekuracyjnie zrobie jakies leczo.
 
Do góry