reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy test ciazowy cos pokaze?

Mi w dniu spodziewanej miesiączki test wyszedł negatywny . Dopiero po tygodniu opóźnienia zobaczyłam 2 kreski i to też słabe ..
 
reklama
Mi w 27dc, poprzednie cykle 28 dni i 31 dni.
To był chyba jedyny cykl w którym sobie odpuściłam. Wyluzowanie dużo daje. Ja wiem że łatwo się mówi, my staraliśmy się od września. Od kilku miesięcy regularnie brałam korzeń maca i kwas foliowy.
 

Załączniki

  • 47766d68-3a19-4a14-9072-a9993691f3c9.jpg
    47766d68-3a19-4a14-9072-a9993691f3c9.jpg
    21,8 KB · Wyświetleń: 85
Jeśli dasz radę to poczekaj do tygodnia po miesiączce. Dodatkowo tak jak ktoś wyżej pisał, weź pod uwagę najdłuższy cykl. 9, 10 dni po terminie miesiączki naprawdę już coś będzie widać.
 
reklama
Cześć! Staramy się o dziecko. Według testów owulacyjnych owulacja powinna przypaść na 6,7 lub 8.07. Następny okres powinien pojawić się 17.07. Po jakim czasie test miałby szansę coś pokazać? Wiem, że najlepiej po miesiączce, ale chciałam dopytać czy jest szansa, że przed miesiączką mogłoby się coś pojawić (cenne będą również Wasze doświadczenia) czy to naprawde za wczesnie. Z gory dziekuje za odpowiedz. Cykle miewam 28-30, ale jestem pewna, ze owulacja wtedy byla.
U mnie pojawiła się już wyrażna kreska 10dpo, natomiast przy I ciąży, słaba kreska 2 dni po terminie @ ale tej to się nie spodziewałam więc nie sprawdzałam jak głupia.
 
Do góry