reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy poziom beta hcg po implantacji

Przesyłam zdjęcie
 

Załączniki

  • 9C7545D7-5D4B-414B-A10F-9E0E1E710F8A.jpeg
    9C7545D7-5D4B-414B-A10F-9E0E1E710F8A.jpeg
    423,2 KB · Wyświetleń: 1 579
reklama
Test z rossmana?..

Sa 2 opcke albo wychodza Ci testy owulacjyjne bo akurat masz owulacje a tam to krwawienie bylo okresem.

Albo wychodza Ci testy pozytywne rowniez przed okresem ja tez tak mialam szczegolnie wlasnie te facelle.


Poczekaj cierpliwie ale raczej bym stawiala ze tam to krwawienie to byl okres..Czy masz jakies inne objawy owulacji?

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sama nie wiem, kochałam się z mężem tylko wczoraj wieczor bo był na delegacji wiec jeżeli to owulacja to pewnie następny cykl z głowy, jeszcze dzis późnym wieczorem mogę jak wróci z pracy ale pewnie już będzie po wszystkim :-(
 
Paulina ale owu przychodzi dopiero po ok 24-48h od pozytwnego testu...pozytywny test owu oznacza wyrzut lh a po nim nastepuje owulacja.Wiec nic nie jest stracone

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ok 3-4 rano wynik tak jak wczoraj wieczor a dzisiaj po pracy ok 15 kreska testowa slabsza niż kontrolna czyli owulacja już była? Kurcze kochałam się z mężem tylko 1 raz :-(
 
Ale jeżeli test jest już negatywny czyli owulacja już była? 2 dni temu nie robiłam testu wiec nie wiem czy już wtedy nie był pozytywny
 
reklama
Wyrzut lh( pozytywny test)trwa kilka godzin) potem blednie.Nie jest tak ze jest te 48h pozytwny.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry