reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy poszłyście?

Kajakoo

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
18 Październik 2023
Postów
41
Trochę głupie pytanie 😅 Ale po jakim czasie po urodzeniu zostawiłyście dziecko np partnerowi i poszłyście np na paznokcie , do fryzjera itp ?
 
reklama
Ja chodze z dzieckiem od urodzenia! Zawijam w chuste I robimy paznokcie :) poki co udalo sie juz kilka razy, a ma ponad 3 miesiace.

Ogolnie zostawiam z mezem jak trzeba, max byli sami okolo 4.5h, mleko sciagnelam na zapas, a oni naprawde dobrze sie bawili :)
 
Trochę głupie pytanie 😅 Ale po jakim czasie po urodzeniu zostawiłyście dziecko np partnerowi i poszłyście np na paznokcie , do fryzjera itp ?
Na paznokciach jeszcze nie byłam (tzn. nigdy w życiu, więc to już chyba szybko nie nastąpi :p), a u fryzjera byłam ok. 2 tygodnie temu (dziecko skończyło wtedy 6 miesięcy ;-))
Ale tak w ogóle partner zostaje bez problemu sam z dzieckiem od początku, np. gdy mam wizytę lekarską. Za pierwszym razem syn miał 8 dni.
 
Paznokcie robię sobie sama a u fryzjera byłam jakieś 3 miesiące po porodzie. Ale jeśli chodzi o to, kiedy zostawiłam komuś dziecko i wyszłam sama z domu to w drugim tygodniu po porodzie mąż został z dzieckiem pierwszy raz na 2-3 godziny. Ja nie mam problemu z zostawieniem dziecka z mężem w razie potrzeby ☺️ z kimś innym pewnie miałabym obawy.
 
Od czwartego tygodnia mąż zostawał sam z dziećmi, na paznokcie wróciłam tak na stałe gdzieś jak synek miał z 4 miesiące może, dokładnie nie pamiętam🙃
 
Trochę głupie pytanie 😅 Ale po jakim czasie po urodzeniu zostawiłyście dziecko np partnerowi i poszłyście np na paznokcie , do fryzjera itp ?
Ja jakos po pierwszym miesiącu zostawiłam bliźniaczki z mężem i poszłam do fryzjera. Co jakis czas gdzies wychodzę na kilka godzin, a mąż sobie jakos radzi z całą 3 ( mamy jeszcze 2 latke)
 
reklama
Co prawda nie na paznokcie ale na dłuższe zakupy... Z synkiem wyszliśmy ze szpitala w poniedziałek, we wtorek bylam ponad godzinke na zakupach. 1,5roku później, z córeczką wyszłam ze szpitala w piatek, w sobote bylam 2 godzinki na zakupach 🙈 tatuś wtedy został z dwójką (2 under 2 🤣).
 
Do góry