reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Katarek a moc odkurzacza

Dołączył(a)
7 Wrzesień 2023
Postów
2
Cześć! Czy któraś z was używała Katarek Plus do odkurzacza przy mocy mniejszej niż 800W? Mój odkurzacz ma max 700W i nie wiem czy kupować...
 
reklama
Dzięki! Właśnie się zastanawiam dlaczego w opisie producent zaznaczył, że od 800W... Trochę się boję, że mi odkurzacz padnie 😅
A dlaczego miałby paść? W takim wypadku sam katarek może po prostu nie wyciągnąć wszystkiego. U nas akurat im większa moc tym lepiej i nie ma opcji podrażnienia śluzówki.
 
Nie wiem jaki jest u nas, ale też staroć. Za to jak ja sobie dałam, to ujrzałam poprzednie wcielenie, więc to chyba nie ma większego znaczenia te 100W mniej.
 
Do góry