reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie sztuczne!

reklama
A to spoko bo ja myslalam ze mojemu to za duzo czasu zajmuje:szok: moj wypija juz 170ml o 24 i spiy do 6-6.30:-) no i od porodu przytyl juz 1,700 ciekawe co mi powie pediatra:-)
 
Din teraz mi po antybiotyku mleko zaniklo,ale wczesniej z Natala musialam sama zasuszac domowym sposobem mojej mamy

smarowalam piersi kremem pozniej na to spirytusem salicynowym i sciskalam sie bandazem elastycznym, gdybys chciala to wyprobowac to omijaja brodawki i nie skap kremu spirytusu kapeczke.
 
Jak często robią Wasze dzieci kupkę i jakiej jest konsystencji/ zabarwienia na sztucznym pokarmie?

Mnie martwią kupki Jaśka. Podajemy mu Bebilon i robi zielone kupy:no: co prawda bez śluzu i krwi. Ale barwa mnie niepokoi. Położna niby powiedziała, ze moze być taka barwa kupki bo mały ma podawane codziennie żelazo, ale zelazo bierze od urodzenia a takie kupki dopiero od niedawna.
 
Din nie mam pojecia mi nie zaniklo,i tez tak mi sie saczylo jak Tobie poczekaj jeszcze i zobaczysz moze nie bedziesz musiala sie sciskac. Ja musialam :wściekła/y:
 
ja zainwestowal w sterylizator,ale uzywam go raz w tygodniu i tak sie zastanawiam czy nie za zadko,tez nie chce dzieciaka w sterylnych warunkach chowac
 
reklama
ja nie kupowałam sterylizatora,raz dziennie ,przeważnie rano wygotowuję butelki i smoczki z 5 minut,mam ich 3,a potem juz tylko myję i czasem przelewam wrzątkiem!

piersi nie bandażowałam i uważam to za bezcelowe,mleko samo zanikło a piersi pozostały,oczywiście są już inne i bardziej miękke ale wiadomo że już nigdy nie będą takie jędrne jak wcześniej!..a szkoda!
 
Do góry