reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Karmienie piersia

reklama
teraz sprawdziłam witamine k miała osobno podawaną od 2 tygodnia zycia. Mam zanotowane że podaje się do 3 miesiąca życia przy wyłącznym karmieniu piersią. Czyli wychodzi na to że Antek nie powinien już dostawac. Tak się mi wydaje;-)
 
To ja myślałam już że moje dziecię ma niemowlęce adhd i nie ma co zrobić z rączkami przy jedzeniu :)

Nie martw sie, adhd u dzieci mozna stwierdzic dopiero po ukonczeniu 6 lat :-p Ja wybieram sie za rok z Julka na badania :zawstydzona/y:


Co do vit. K - bylam teraz u lekarza i mam skonczyc opakowanie do konca i juz nie podawac. Witamine d3 i A dalej.
 
aha, czyli jednak - jak jej to ciemiączko tak zarosło, to może nie podawaj vigantolu? skonsultuj się telefonicznie z lekarzem już teraz?

z vit K nie wiem, bo mimo zalecenia ja nie podawałam..

u mojej starszej córci lekarz kazał podawac vigantol przez 1,5 roku (dokładnie to powiedział, że co najmiej do późnej wiosny bo zimą dziecko nie wyłapie słoneczka i samo nie wytworzy)
 
reklama
u mojej starszej córci lekarz kazał podawac vigantol przez 1,5 roku (dokładnie to powiedział, że co najmiej do późnej wiosny bo zimą dziecko nie wyłapie słoneczka i samo nie wytworzy)

no wlasnie lekarze ida po najmniejszej linii oporu, nie badaja gospodarki wapniowej, tylko kaza brac D, bo wszyscy tak robią... a czasem zdarza sie, ze ta gospodarka nie działa prawidłowo, i trzeba to sprawdzic. zarastajace ciemiaczko jest najczesciej tego objawem. a działac trzeba szybko, zeby w pore wykluczyc zrastanie sie szwów czaszki.
 
Do góry