reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie naszych Maluszkow

reklama
Buziak, cały czas doi ale lekarka kazała dopajac bo za dużo przybiera na wadze, a ja tak jak dzisiaj muszę czasami wyjśc z domu bez niego a cysia niestety nie jestem mu w stanie zostawic;-)
Dzisiaj jak mnie kilka godzin nie było to udało się napoic 60 mleczka.

pozdrawiam
Clue
 
A my już drugi tydzień na samej butli. Niestety, pokarm sam zanikł w przeciągu tygodnia:-(Na samym początku miałam żal do samej siebie, obwiniałam się, że może nie zrobiłam wszystkiego żeby dłużej karmić. Ale już jest ok. Mała ładnie je i nie jest marudna. Widocznie tak miało być ( i tak jestem w miarę zadowolona, bo moja mama karmiła piersią mnie i mojego młodszego brata jedynie przez kilka dni).
Buzi@k - podziwiam za wytrwałość:tak:
 
moj synek .mam pytanie,czy znacie sposob na to zeby maluch chcial pic z butelki???ja juz wymiekam,moj babel nie chce ani smoczka,ani mleczka zbutelki,a niedlugo mam egzamin na prawo jazdy i musialabym go zostawic z niania,ale on nie chce butli.moze jakis specialny smoczek trzeba do butelki???jesli cos wiecie to pomozcie,:baffled::baffled:
 

Załączniki

  • PICT9613babel.jpg
    PICT9613babel.jpg
    22,5 KB · Wyświetleń: 13
  • PICT9634oczkamoj.jpg
    PICT9634oczkamoj.jpg
    29,7 KB · Wyświetleń: 13
Clue zazdroszcze ;-):-D pokarmu

Lunia niestety nie każemu dane jest długie karmienie :sorry2:

Dzisiaj mój syn bardzo mnie zaskoczył w ciągu dnia karmiłam go piersią i dokarmiałam swoim mlekiem sztucznego dostał 60 i 90 za to wieczorem dałam mu cyca pociumkał trochę i zaczął przysypiać miałam już przygotowana butlę ze swoim mlekiem 80ml wypił zaczął płakać dałam mu 60ml sztucznego i musiałam jeszcze dorobić 60ml czyli w sumie wypił 200ml + piersi niezły z niego żarłok.:szok:
 
lana3 może spróbuj nauczyć pić z kubka niekapka, można karmić też łyżeczką ja próbowałam ale to strasznie długo trwa dokarmia się tez strzykawką i z kieliszka takiego do lekarstw.
Jak nauczyć pić z butli tego niestety nie wiem mój ciągnie wszystko kiedyś dossał mi się do brody i zrobił mi malinkę:-D
Mi się wydaje że kubek bedzie najlepszy mój ciągnie z niego dośc ładnie :tak:
 
lana3 kolezanki synek tez za nic w swiecie nie chcial butelki tylko cycka, wiec ona uzywala kubkow niekapkow, ale to jak jej synek mial chyba ok 5 miesiecy :baffled:, zadzwon do lekarza i sie zapytaj moze ma doswiadczenie, ja osobiscie polecam butelki Tommee Tippee bo imituja ksztalt piersi, ale tez nie ma gwarancji ze dziecko bedzie pilo :-(.
buzi@k moze synuś bedzie chcial nadrobic zaleglosci :-) moj szkrab jak przeszedl na sztuczne bardzo szybko zaczol zwiekszac dawke z 90ml zanim zauwazylam zrobilo sie 150ml :szok:, teraz przystopowal i znowu 120ml okazjonalnie 150ml.
 
reklama
Do góry