reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie i przepisy maluszków

katrinka7 A tą kaszkę jaglaną kupiłaś w browarze w tym sklepie organic food, jaki jest tam jej koszt tak mniej więcej?

Marcel nie jest wybrednym dzieckiem, wcina praktycznie wszystko co popadnie (oczywście to co dozwolone;-)). Jedyne co mu do tej pory nie bardzo podeszło to zupka jarzynowa z bobovity w składzie marchewka i ziemniak, gęste to bardzo było i na początku miał odruch wymiotny więc rozrzedziłam, później już jadł bez tych odruchów ale tak jak inne słoiczki ładnie połykał tak tu więcej lądowało na brodzie, więc więcej nie kupię tego słoiczka. Za to deserki uwielbia, próbował już jabłko, gruszkę, winogrono, morele i wszystko jest dla niego pychaaa. Z obiadków to hiciorem jest narazie dynia z ziemniakiem hipp. Lubi też zupkę marchewka z ryżem ale po tym daję mu zawsze soczek jabłkowy i z kupką oki.:tak: Od przyszłego tygodnia wprowadzamy gluten.
 
reklama
Ja nie daję, bo wszystkie smakowe, a Kuba jak na razie po drugiej próbie podania marchewki znów wysypany:no: Tak więc pewnie na dodatki do kaszek też mógłby źle zareagować. Bardzo się martwię tym jego jedzeniem:no:
możesz mu podać na początek zwykły kleik ryżowy bez dodatków smakowych, ja od tego zaczynałam zagęszczanie mleka
 
dziewczyny,
czy wasze dziecioątka miały zielonkawe kupki po jabłuszku? bo dzisiaj mały zrobił kupsztala takiego wmiare luznego z grudkami zielonkawymi i nie wiem czy to alergia czy poprostu taka reakcja na nowosc....nic go nie bolało wczoraj i w nocy był grzeczniutki :)
 
Ja nie daję, bo wszystkie smakowe, a Kuba jak na razie po drugiej próbie podania marchewki znów wysypany:no: Tak więc pewnie na dodatki do kaszek też mógłby źle zareagować. Bardzo się martwię tym jego jedzeniem:no:

kurczę fiolkowa , niby zwykła marchewka a twój mały biedaczek też na to reaguje

Mój zje obiadku cały mały słoiczek ( chyba że mu nie smakuje ) a deserek to zależy co dosataje.

Ja też nie podaję, bo jak stwierdziła p. pediatra Grześ dobrze wygląda ( 8,5 kg :-):-):-)), a zamiast kaszki lepiej podać więcej obiadku i owoców.
Do śniadanka dodaję tylko łyżkę kaszki ryżowo pszennej, ale to ze względu na gluten.

no właśnie kaszka to dużo cukru jest prawda?? mały też waży 8 kg więc też nie chcę kaszek podawać tym bardziej że mały przesypia całe noce.


Fiołkowa, ja wiem, że nudna jestem z tą kaszka jaglaną, ale to jest sama kasza, bez mleka, cukru, soli, glutenu czy sztucznych "owocowych" smaków. ja np. owoce daję do smaku, ale przecież można czysta kaszkę dać na jakim chcesz mleku albo nawet i na wodzie, chociaż na mleku pozywaniejsza :-)


ja chyba też kiedyś spróbuje tą kaszkę,
 
reklama
Do góry