reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kacperuś, 26 tc, 900g

No wiesz co, że u nas jeszcze dokładnie nie wiemy, bo to za wcześnie a dostał tą niepełnosprawność ze względu na retinopatię i laseroterapię, okulistka powiedziała, że okulistycznie dobrze ale bardzo długo nie śledził zabawek, nie patrzył tak świadomie na nas, i podejrzewała, że to podłoże neurologiczne, na szczęście ostatnio mu się poprawiło, ale taka rehabilitacja mu nie zaszkodzi tylko pomoże. Przynajmniej tak myślę.
 
reklama
No patrz, my jedziemy na Ceglaną w piątek, ja też nie znosze tego szpitala, tam się kolejki ciagną przez całe korytarze :wściekła/y: mała mi tam fiksowała ostatnio.
My mamy rehabilitację w centrum we wtorek o 13, w środę o 10, w czwartek o 11, i w piatek Parkitka o 11.
Moja zasnęła cudem, wyła mi przez zęby ale już chyba niedługo :no:
 
ooooooooooooo zobacz a my mamy na Parkitce też w piątek tylko na 13. Czyli dzieli nas tylko godzina, a byśmy się poznały.Dorotko powiedz mi jak mam założyć album i wkleić zdjęcia? bo coś kombinuję ale mi nie wychodzi
 
Wejdź na górze na pasku w Twój profil/z lewej strony masz albumy, wchodzisz i dodajesz nowy album. A zdjęcia wybierasz z komputera i dodajesz do albumu. Popróbuj, póki mały śpi:)
 
Oj nie potrafię dodać tam zdjęć. Album utworzyłam, ale nie widzę opci dodawanie zdjęć. A przy okazji to jak się kasuje niepotrzebny album?.
My dzisiaj po kontroli wzroku. Nawet nam poszło szybko byśli wcześniej niż zwykle, bo już po 8 na miejscu i nie było jeszcze dużo dzieci. Za miesiąc znowu wycieczka. Pani doktor też zauważyła poprawę. Oby tak dalej
 
no własnie czekamy na jakieś foty Kacperka:) tutaj mozesz wkleic na atku w zaawansowana edycja, klikasz na spinacz i wybierasz zdięcie z kompa. Tylko jak ma duża rozdzielczość to najpierw je zmniejz p w Paincie
 
pochłaniam wszystkie wiadomości..tak bardzo są nam potrzebne teraz w tych ciężkich chwilach..i wierzę,że nasze skarbeczki wyjdą z tego bo mają wspaniałe mamy przy sobie i mnóstwo miłości..pozdrawiam i trzymam kciuki
 
No i mamy pierwsze stresy, mały cała sobota super zdrowy jak rydz, a przez noc rozwinęło się dziadostwo, śpiki do pasa, piszczy mu w płuckach że masakra. Byliśmy zmuszeni do odwiedzin u naszego doktora Zielińskiego, stwierdził, że ma trochę zalegań, dał nam flegamin, coś do noska i kazał oklepywać. A ja to od razu bym chciała poprawy a tu du.... Boję się strasznie. Mam nadzieję, że nie wylądujemy w szpitalu.
 
Cześć Asiu:) Tu Justyna (od Igi:) mam nadzieję, że nie gniewasz się, że do Was dołączę:) mam nadzieję, że Kacperkowi szybko przejdzie. Silny chłopak, nie z takimi rzeczami dawał radę, a w szpitalu na pewno się nie znajdziecie. Jesteście pod dobrą opieką, Zieliński wie co robi i na pewno szybko wyleczy Kacperka. Pozdrawiam i trzymam kciuki
 
reklama
Justynko świetnie że do nas dołączyłaś. Witamy serdecznie, mamy są tu naprawdę bardzo fajne. A my z Kacperusiem walczymy ile się da ale jest ciężko. Nie wiem czy damy radę opanować to w domu. Inhalacje, syropy, wychodzenie na powietrze co 3 godziny itp. Ale straszne ma duszności. Cholerna dysplazja daje się we znaki, to bogu dziękować, że dostał ten synagis, bo gdyby nie to, to boję się pomyśleć co by było. Buziaki dla wszystkich. Justynko pisz jak najwięcej
 
Do góry